Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Sok ember megvan bolondulva az új elektronikai bizbaszok iránt. Tévedés ne essék szeretem a technikát, informatika terén akarok továbbtanulni, de butaságnak érzem, hogy 1-2 év után 60-80e-t áldoznak a már eladott "lefutottnak" titulált telefonukra pluszba, hogy meglegyen az új...

Másik eset, elhozza legolcsóbban előfizetéssel, hogy menjen a villogás, havi számla meg 15-20k, kb 5e forintból meglenne a havi költsége :D

Nem mondom azt, nem fogadnám el az újabb modellek valamelyikét, de gyakorlatilag ugyanarra használnám és amivel jobb az marketing többnyire vagy olyan gyorsulásnak emlegetett dolgok vannak, hogy 1-2 másodperccel hamarabb bejönnek a dolgaim :D

Csak én vélekedek így ezzel?



2013. nov. 30. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokan megtehetik azt, amit leírtál, akkor miért ne tegyék?

Ha nem vennének az emberek újabb és újabb telefont, akkor a fejlődés leállna, mivel nem lenne szükség több termékre.

Jól van ez így, legalább használtan olcsón megkapod az 1 éves telefonokat.

2013. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, az a baj, hogy az emberek nagy része lusta gondolkodni, és beveszi azt, hogy létezik elavulás. én is lassan 3 éves telefont használok, karban tudom úgy tartani, hogy még minden megfelelően menjen rajta.
2013. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tény, mindenki másba öli a pénzt, ami nem baj, de valahogy ebbe nem látok sok értelmet.
2013. nov. 30. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Én abban nem látok értelmet, aki üveget eszik, és hasonló dolgok :)
2013. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt én sem értem, hogy aki nem teheti meg, az előfizetéssel miért akarja elhozni olcsón a telefont, aztán alig bírja fizetni a havi számlát.


Valószínűleg én is évente cserélném a telefonom, ha megtehetném, így nem ítélem el azt, aki szintén ezt csinálja, de ha valakinek nincs rá pénze, az azért tényleg furcsa.


Igaz, nekem is bőven elég lenne mondjuk egy Nexus 4 is, de ha lenne rá pénzem, akkor megvenném minden évben a legújabb modellt, hisz pénz van rá, akkor meg miért foglalkozzak vele. Jobbnak jobb az újabb mindig.

2013. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így gondolom én is, sajnos elég sok ember a körömben a felvágás miatt, így hozza el a mobilt. Ha nem számít a pénz akkor a telefon lenne a legcsekélyebb dolog...
2013. nov. 30. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen túlköltekező embereken jött fel a Samsung meg az Apple, ha nem lennének ilyen vevők ők sehol sem lennének.

Teljesen egyetértek azzal amit írtál , én sem írhattam volna szebben.

2013. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként egyszer egy stand upos előadásán arról beszélt, hogy azért veszik meg az emberek mindig az új telefont, mert azzal akarják betölteni a bennük tátongó ürességet. Oké, hogy "csak egy stand upos" volt, de valami igazság lehet van benne.
2013. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!