Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 500 megabájt net mennyi idöre...

500 megabájt net mennyi idöre elég telón? (sony xperia l )

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 19:46
 1/6 anonim válasza:
Úgy számold, h 1mb net elég kb annyi időre, h egy weboldalon eltölts 8-10 percet
2013. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LOL. Hát ez sok mindentől függ. Nekem az 1 gigás mkártyám fél évig, de ha nagyon akarom 10-15 perc :)
2013. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Itt senki nem beszélt mkártyáról.
2013. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a megabyte, illetve az ido nem azonos mertekegysegek. minden attol fugg, h. mire hasznalod. ha youtube-ot nezel, ket-harom nap alatt lemegy rola, ha csak idonkent ranezel es megy mondjuk a facebook kliens (de nem azon nezed folyamatosan), egy honapig is siman elvagy.
2013. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háttér adat kikapcsolva, opera mini csak, így 100 mega sem fogy el egy hónap alatt, naponta félóra netezéssel.
2013. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem elég arra, hogy az úton is mindent szabadon csinálj, amit mondjuk otthon wifiről lazán megcsinálnál (pl. Youtube, vagy hogy SoundCloud-ról vagy akárhonnan streameld a zenét, vagy hogy Play-ről leszedj programokat amikor csak akarsz), de igazából sokmindenre elég, és nem is kell minden nap izgulnod, hogy elfogy az 500 mega.

Nyugodtan böngészhetsz, facebookozhatsz, úgy, hogy nem kell figyelni arra, hogy csak kisméretű honlapokat tölts be.


Ahogy nézem én ebben a hónapban wifiről 4 gigát használtam, ami 8x annyi, mint az 500 mega, de wifiről azért máshogy használja az ember a telefonját. Ebből 1 giga a Play-en letöltések voltak, enélkül elvan az ember, hisz elég csak otthon letölteni amit akar, 1 giga reddit, és máris csak 2 gigánál járunk.


Nagyon elhúztam a mondandómat, röviden elég az 500 mega sokmindenre.

2013. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!