Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó telefonok vannak...

Milyen jó telefonok vannak 30-40 ezer forintért? Részletek lent. ( nem használtat! )

Figyelt kérdés

Tudom, eléggé előre gondolkodok, de 3 év múlva veszek egy új telefont, és szeretném az összes véleményt hallani, hogy a legjobbat ki tudjam választani.

Androidos okostelefont szeretnék 30 és 40 ezerforint közötti értékben, és jó lenne, ha min. 2 gb tárhely lenne, és nem szeretnék sonyt. Csak úgy írj véleményt, hogy neked meg van az a telefon, és ne úgy, hogy " én hallottam.." mert hallani én is hallok dolgokat, mégse minden igaz.



2013. nov. 30. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
3 év múlva senki nem tudja, milyen telefonok lesznek. Tedd fel a kérdést majd akkor.
2013. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor vegyétek úgy, hogy én mostanában szeretnék új telefont venni. :-)
2013. nov. 30. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyire előre nem lehet gondolkodni, de még fél évre sem, mert megjelennek új mobilok, másokat meg kivonnak a forgalomból.3 év mulva visszatérhetünk erre a kérdésre
2013. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
* és windows phone-t se szeretnék
2013. nov. 30. 20:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, igazatok van..
2013. nov. 30. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
3év múlva akarsz venni, vagy 3 évig használnád?
2013. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondd már meg, milyen cipőt vegyek 6 év múlva...


3 év múlva vegyél Androidot. Miért? Csak! Senki nem tud ennyire előre gondolkozni.

2013. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
háttt...ez így nehéz.Nézd meg a huawei + samsung + htc telokat
2013. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elsőre is megértettem, és írtam, hogy jó, igazatok van -.-"
2013. dec. 1. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!