Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a T-Mobile oldaláról...

Ha a T-Mobile oldaláról rendelek telefont Domino feltöltőkártyásan, akkor utána átrakhatom bele a saját kártyámat? És a rendelés hogyan működik?

Figyelt kérdés

Egy Sony Xperia L-t szeretnék rendelni mivel így 64 ezer helyett csak 51 ezer ft. És ez így ugyan olyan mintha megvenném a boltban előfizetés nélkül? A Domino Surf és a Domino 5 díjcsomag között mi a különbség? És melyik a jobb? Maga a telefon megéri? Bocsánat a sok kérdésért :) Előre is köszönöm!

[link]


2013. nov. 30. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor szépen sorrendben:

-át tudod tenni bele a SIM-kártyád, amennyiben az Telekomos.

-pont mint egy akármilyen megrendelésnél: ki kell töltened az adatokat (illetve néhány szám közül választhatsz, hiszen előfizetést is veszel), végén kiválasztod, hogy miképpen fizetsz (interneten kártyával, vagy átvételkor), illetve hogy hol akarod átvenni, és a napot is megadhatod.

-előfizetést veszel. Persze ha úgy érted, hogy nem havidíjas, hanem feltöltős, igen (Domino is előfizetésnek számít, csak prepaid, azaz feltöltős). A telefon meg természetesen pont ugyanolyan, mintha egy tetszőleges T-pontba sétálnál be

-domino5 és domino surf közötti különbségekhez menj fel a Telekom oldalára, minden rajta van, csak megismételni tudnám. Talán a legfontosabbat kiemelném: surfhöz 890 forintos "havidíj" van (ezt a feltöltött egyenlegből vonják le)

2013. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, átrakhatod a saját kártyádat, ha az is T-Mobilos!

Igen, elöfizetés nélkül, a tied.

Ha feltöltőkártyát nem akarod használni, akkor a Dominó5-t válaszd, mert a másiknál van egy időszaki díj.

2013. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is igy vettem telefont, ki is fizettem interneten, másnap érte mentem és semmi aláírás akármi csak megkaptam a telefont+a dmomino kártyát, se garancia papír se számla semmi


ilyenkor mi van?


azt mondják azt email cimre küldik ki de nem tudom már 3 napja vettem

2013. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!