Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Alcatel Idol X telefonról...

Az Alcatel Idol X telefonról kérhetek véleményt?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni magamnak és ez nagyon megtetszett. Írnátok róla véleményt nekem?
2013. dec. 1. 11:40
 1/2 anonim válasza:
en 81ezerert vettem amit nagyon korrektnek tartok, a dobozban minden tartozeka megvolt + kaptam hozza ezekkel egyutt egy foliat es egy masszivabb atlatszo szilikon tokot is. a telefon gyonyoru szep, a kijelzon ha keresel se talalsz hibat (legszebb kijelzo amit lattam) a hangminoseg nekem teljesen jo, mind kihangositva, mind gyari fulesen ami megint csak nagyon szepen szol. a telefon aligha melegedik hosszabb folyamatos hasznalat utan sem. a fenykepezovel teljesen megfelelo kepeket lehet loni, meglatszik, hogy nem egy fapados kamerarol van szo, bar en a gyari kamera appot lecsereltem. gyorsan teszi a dolgat, multi taskinggal sincs semmi baj, tobb programot is elbir ujrainditas nelkul. nekem eddig meg nem laggolt, lefagyast pedig vegkepp nem produkalt de valojaban mivel nem regota van nalam ezert ezt meg nem jelenthetem ki biztosra hogy nem is lesz ilyen. hirtelen ennyi ugrott be:)
2013. dec. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most fogom kapni karácsonyra

sajnos még nem próbálhattam ki csak a dobozát láthattam anyuék nem engedték h használjam :D de remélom jó lesz köszi a választ

2013. dec. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!