Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldjam fel a telefonomat?

Hogyan oldjam fel a telefonomat?

Figyelt kérdés
az a nagy gondom h a telefonomon ugye mintával van lekódolva. és túl sokszor próbálta az egyik haverom feloldani de nem sikerült neki és most már csak ugy tudom feloldani hogyha beírom az e-mail címem és jelszavam. de kipróbáltam minden e-mail címemet de nem enged be .. mit csináljak???

2013. dec. 1. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Google a barátod. Beírod a telefonod tipusát és hogy hard reset.
2013. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem találok a telefonomhoz valót... Alcatel OT997D van.
2013. dec. 1. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Jé ez az első google találat a "Alcatel OT997D hard reset"-re:

[link]


Q35: How can I make factory data reset on my phone?


There are 2 methods to make factory data reset on your phone:

Method 1: Under power on mode

Please go to menu->“Settings” ->“Backup and reset” ->“Factory data reset”-> “Reset phone” -> You will be requested to draw your unlock pattern to confirm factory data reset if you have set up lock pattern before.


Method 2: Under power off mode

Please press the volume up key and the Power key at the same time for a few seconds to enter the data format interface->Select “wipe data/factory reset” via volume key ->Press “Power” key to confirm ->Select “Yes--delete all user data” ->Press “Power” key to confirm->factory reset completed->Please select “reboot system now” and press “Power” key to confirm to reboot your phone. Please note that user data format will erase all your personal information and downloaded apps (not include SD card files and current system software).

2013. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Harmadik:

A kérdezőknek más google van mint nekünk, tudhatnád...

Az semmit sem talál meg :(

2013. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
így sem tudom megcsinálni... egyik módon sem...
2013. dec. 1. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. módszer: kikapcsolt készülék esetén


Kérjük, nyomja meg a hangerő gombot és a bekapcsoló gombot egyszerre pár másodpercig, hogy belépjen a "data format interface"-be.


Válassza ki a "wipe data / factory reset" menüpontot a hangerő gombokkal majd nyomja meg a bekapcsoló gombot.


Válassza ki a "Yes--delete all user data" menüpontot majd nyomja meg a bekapcsoló gombot.


A "factory reset completed" megjelenése után válassza a "Reboot system now" menüpontot, és nyomja meg a bekapcsoló gombot, hogy újraindítsa a telefont.

2013. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!