Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520on, ha beállíto...

Nokia lumia 520on, ha beállítok jelszót a képernyőmre, akkor miért kér jelszót a gyermeksarokban is?

Figyelt kérdés
amikor először bekapcsoltam a gyermeksarkot, akkor csak az én felhasználói képernyőmön kérte, a gyermeksarok képernyőfeloldásához nem. Most meg kéri. Hol tudom ezt beállítani?

2013. dec. 1. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mertpont ez a lényege. Ha a gyereknél van a telefon, akkor ne tudjon a te adataid között kotorásznni, de a gyermeksarokba beállított dolgok között igen.
2013. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az ok. de épp az a gondom, hogy a gyereksarokra is ráteszi a jelszót. ha meg megmondom a gyereknek, akkor akár az enyémbe is bele tud menni...
2013. dec. 2. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
de a gyereksarokra nem tudsz jelszót tenni. Ha meg tudnál is, akkor is más jelszót állítasz be, és kész. Ha belemenne jelszóval a gyreksarokba a te dolgaid közé nem tudna, mert oda más a jelszó.
2013. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de pont ez a gondom, hogy amikor a zárolási képernyőnél beállítom a jelszót, azt mindkét felületre ráteszi. ugyanazt a jelszót.

nem tudom úgy beállítani, hogy egy enyémen kérjen, a gyermeksarokban ne... vagy legalább nem ugyanazt...

2013. dec. 2. 12:36
 5/5 A kérdező kommentje:
megoldottam. csak meg kellett változtatnom a jelszót. valamiért a régit mind a kettő profilnál kérte...
2013. dec. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!