Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor smart touch mini...

Mádásor kérdése:

Telenor smart touch mini root, de hogyan?

Figyelt kérdés

Olvastam már minden félét interneten és rá is googliztem, de ahány weboldal annyi fele variáció. valaki tudna nekem segíteni azzal, hogy részletesen leírja a rootolás folyamatát?

android 4.1.1

kernel 3.4.0


2013. dec. 1. 15:11
 1/1 Keszthelyi Krisztián válasza:
Üdv! Nekem ugyanilyen telefonom van és nekem a Framaroot nevű program legújabb verziólyával sikerült. Csak annyit kell tenned, hogy letöltöd (beírod a keresőbe a program nevét és az első találat lessz az, innentől már úgyis megtalalod, nem részletezem) Aztán feltelepíted a telefonodra és elindítod. Utánna lessz olyan ,hogy Supersu arra rányomsz. Ezután van alatta olyan, hogy Boromir és arra is rányomsz. Ezután kiad egy üzenetet és arra ok-t nyomsz. Legvégül pedig ujraindítod a telot. !!!!Attól mert nekem működött az nem biztos hogy neked is fog!!!!Ha valami nem jól sül el az nem az én hibám!
2014. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!