Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Mennyire melegszik, milyen a játékfelülete stb.. :D minden véleményt kérek :3 Szeretnék majd venni

2013. dec. 1. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó telefon.

Hát azért játék közben eléggé de nem égeti szét a kezedet :D

Játékélmény nagyon jó real racing 3 al kipróbáltam valós időben tükröződik az autó nagyon gyors csak néha lassulgat be ha nagyon (pl 13 db) sok autó van. Akkuja nagyon jó aktív használat mellett nekem 2 napot bír :D.. MEgéri az árát

Kamera picit gyenge hiába a sony exmor rs blablabala ez sosem volt a sonyik előnye DE CSAK SÖTÉTBEN..

Én aztmondom ha a kamerán túlteszed magad(NEM GÁZ CSAK SÖTÉTBEN EGY PICIT) akkor ajándék..

JA ÉS MÉG VALAMI SAJNOS MINDENT BEZÁR A HÁTTÉRBEN AKÁRMENNYI RAM VANpl:kilépsz a játékból home gombal és nyitsz egy böngészőt bezárja a háttérben a játékot. ....

DE AJÁNLHATOM MÉG HASZNÁLTAN A NEXUS 4 et az 1000000 JOBB :D

2013. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem :D köszi. :D nem lehet beállítani, hogy ne zárja be a játékot? :S
2013. dec. 7. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!