Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia-L -már csak az...

Sony Xperia-L -már csak az eladás segíthet ezen?

Figyelt kérdés
csak félhomályban csinálja azt, hogy felvétel közben is, a felvételen is, amíg el nem indítottam a felvételt és csak betettem videó módba, egyébként csak itt csinálja, hogy villog a képernyő. Mintha egy alulexponált és egy túlexponált képet váltogatna folyamatosan. Egyszerűen nem használ neki semmi. semmilyen beállítás, fénymérés,. fehéregyensúly, mindent kipróbáltam. Szoftverfrissítés, szervizben is volt 3-szor kellett visszaküldeni, mert szerintük minden rendben van a készülékkel. csak úgy megjegyzem, hogy garanciás a készülék, nem nem piszkált még hozzá senki a szervizen kívül... Egyszer ugyan cseréltek benne asszem kamerát, de semmi nem használ, pedig a szoftvert is újrahúzták rajta, egyszerűen nincs több ötletem, és eléggé zavar.. Valaki valami tanács esetleg?

2013. dec. 1. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az automata fényerőt. A telefonnak (szerintem) semmi baja.
2013. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mármint amit a képernyő fényerejénél lehet bekapcsolni? az ki van kapcsolva.
2013. dec. 4. 22:14
 3/10 anonim válasza:
Ugyanez a gondom van nekem is a kamerájával,meg nekem furcsának tűnik egy kicsit a hang amit rögzit.
2014. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekemis előjött ugyan ez a hiba találtatok rá valami megoldást? Ja és néha nagyon felmelegszik a telefon forrónak érzem a képernyőt ez normális?
2014. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megoldás az lett, hogy írtam panaszlevelet a Telenornak és kicserélték egy Xperia SP-re ingyen... elméletileg normális, ha melegszik, olvastam, hogy az tervezési hiba... elvileg túl nagy problémát ez nem okozna. Mondta az eladó a telenorban, hogy a megvásárolt xperia L-ek felét visszavitték, mert sz*rul sikerült az a konstrukció, szóval ezt benéztük, mi akik ilyet vettünk. Bár én jól jártam az SP-vel. kiváló, semmi baja! szóval ha garanciás a telefonod, meg tudsz hol reklamálni, szerintem minél előbb próbáld meg kicseréltetni...
2014. máj. 11. 11:56
 6/10 anonim válasza:
Na ennek örülök igaz én t-mobilos vagyok de a jövő héten én is megpróbálok reklamálni. Egy igen cserének én is örülnék.
2014. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyébként az sp ugyan azt tuja nagyjából csak kicsit másképp néz ki nem? Előző voltam.
2014. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves előző! Sokkal jobb egy Sp, mint egy L. Full HD kamera, 4.6"-os kijelző, HD képernyő, sokkal fényesebb is, szebb a designja is, sokkal jobban kézre áll, mert nincs olyan otromba él az alján, a ledes fény az alján nagyon király, és jobb a procija is, több belső tárhely áll rendelkezésedre is. minden tekintetben jobb. és szerintem szebb is.
2014. jún. 1. 16:40
 9/10 anonim válasza:

Most megyek vissza negyedszer most már talán lesz belőle valami ha nem akkor elkérem a panaszkönyvet.

Jaa és a amikor harmadszor elmentem érte ugy megcsinálták hogy már térerő se volt rajta.

2014. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez szép én még mindig küzdök a T-monillal http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..
2014. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!