Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miután szinkronizáltam Nokia...

Miután szinkronizáltam Nokia Lumia 800 telefonnal a fájlokat a Zune programban, utána letörölhetem őket a gépről? A telefonon fent maradnak?

Figyelt kérdés
Mikor telepítettem a Zune programot a gépre, akkor a telefonon levő zenék és képek által elfoglalt több GB területet a meghajtóról. De ugyanezek a dolgok rajta vannak egy másik meghajtón is. Letörölhetem a Zune program általi dolgokat a meghajtón? Ennek ellenére a telefonon fent maradnak? (ha már szinkronizálva van)

2013. dec. 2. 00:21
 1/1 Alexcsii válasza:
én azt vettem észre hogy ha törlöd a gépen a mappából a fájlt ahonnan szinkronizáltad, akkor a következő szinkronizálásnál törli a telefonról is a zune.. nekem ez a tapasztalatom
2013. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!