Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » , nekem van eggy nokia lumnia...

Révész botond kérdése:

, nekem van eggy nokia lumnia 800 am és lemerlt de azota nem akar bekapcsolni pedig közel 24 óraja töltön van nem esett le meg semmi, ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 11:01
 1/5 toth hegyies istván válasza:
ved ki az aksit a telefonbol és ragd bele vizsa és ha ugy se jön be akor lehet séges hogy a töltö része hibás és akor vid el szerelöhöz mást nem tudok ajálani
2013. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves istvan meg eleteben nem latott lumia800-at ...


Kerdezo : tartsd nyomva a bekapcsologombot kb15-20mp-ig,az szokott segiteni ,vagy tartsd nyomva a hangero fel gombot es csatlakoztasd szamitogephez - ez inditja a bootloadert ,igaz innen csak a bekapcs.gomb hosszas megnyomasaval fogsz tudni kilepni..

2013. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,de nem jött be semmi,elvittem szervizbe amikor tartottam a bekapcsolo gombot max rezzent eggyet,a szamitogépes megoldast meg nem probaltam,bár lehet segitett volna,:s
2013. dec. 4. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rezzen az jó ..ilyenkor a bootloadert probálja inditani - legrosszab esetben a számitogépről egy megfelelő programmal ujra lehet irni a szoftverét .


Egyébként ugye nem volt olyan,hogy gépre csatlakoztatva esetleg felajánlotta a winfos ,hogy "uj eszköz,akarod-e formázni ? " ?

2013. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem,be sem vette igy a gép.
2013. dec. 4. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!