Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az új Jolla...

Mi a véleményetek az új Jolla mobilról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön , de az ára kicsit sok , szerintetek mekkora sikere lesz , ti elfogadnátok ilyet ?

2013. dec. 3. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tetszik a telefon is, meg az OS is, de jelenleg még nem tudna egy Androidos mobilt helyettesíteni. Hogy sikere lesz-e az kérdéses, senki sem tudja megmondani, de eddig nem valami valószínű, hisz nem áll mögötte semmilyen nagy cég, így még ha tényleg jó is lenne akkor is előfordulhat, hogy bukás lesz.


Örülnék neki, ha sikeres lenne, mert jó, ha iOS és Androidon kívül van pár alternatíva.

2013. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
39%

Azért ezzel vitatkoznék egy kicsit...

Egy olyan új op.rendszer amit felvérteztek a Nokiás cuccokkal (térképek stb), és képes (hivatalosan)androidos alkalmazásokat futtatni azért nem gagyi.

+ Jolla mérnökei azért nem kispályások hisz összesen több 100 év tapasztalattal rendelkeznek okostelefon gyártás, optimalizálás és eladás terén.

Ők követik a fejlődést nem úgy mint annak idején a Nokia maga.

2013. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


És ki írta, hogy gagyi? Kérdező semmi rosszat nem írt róla, és én se, csupán azt, hogy nem tudna még egy Androidos készüléket helyettesíteni, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy legalábbis nekem semmiképp, mert van pár funkció ami nekem kell, és csak az Android tudja azt hozni.


Szóval hogy tisztázzuk, egyáltalán nem tartom gagyinak a Sailfish OS-t, sőt, kifejezetten tetszik, de hogy sikeres lesz-e, mármint hogy eladások terén, az nem biztos.

2013. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b95 ***** válasza:
Nagyon jó, de drága, és kérdéses a sikere is.
2013. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is kicsit szomorú voltam a nagy ár miatt , de mivel ez az első készülék , ráadásul most kijött a régóta várt Androidos Nokia , bár se nem Nokia , de a Nokiás munkaerő csinálta , se nem Android , de az Android legnagyobb előnye elérhető rajta (a sok alkalmazás ) , nagyon várom a telefon tesztet :) .
2013. dec. 3. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz instabil a droidos appok futtatása. Amikor még magán a droidon is sokszor FC-znek az appok.
2013. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!