Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L nem érzékeli a...

Redbullicecream kérdése:

Xperia L nem érzékeli a memóriakártyát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Xperia L telefonommal tegnap fényképezni akartam, és amikor elkészült a kép, a galériában mef akartam nézni, de amikor beléptem volna, hirtelen feltűnt az értesítő fülön egy sárga háromszög benne egy felkiálltójellel. Azt írta, hogy nincs SD kártya, vagy üres... Azóta már vagy 10-szer kiszedtem a kártyát, bele fújtam, hogy hátha egy kicsit poros lett de semmi. Most akkor mi legyen? Vigyem szervízbe? Fontos lenne mert 32 GB-os kártya van benne amim kb 10GB zene. És fontosak!!

2013. dec. 3. 17:29
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanolyan telom van. eddig én nem tapasztaltam ezt a hibát! De tedd be egy másik teloba is a memóriakártyát és ha ott se érzékeli akkor az sd kártya a rossz sztem!
2013. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ugyanilyen gondom van... Te milyen megoldást találtál rá?
2016. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!