Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudja milyen szám ez?...

Ki tudja milyen szám ez? +442030510988

Figyelt kérdés
Ma és pár napja erről a számról csörgött valaki.Pár napja megvártam még kicsörgött nem vettem fel ma meg kinyomtam foglaltra és mindjárt ismeretlen számon hivtak :)
2013. dec. 4. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

44-20-3051-0988

Ország: United Kingdom (Egyesült Királyság)

Hely: London


[link]

2013. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 II.Dartheon ***** válasza:
a keresések alapján másokat is hívogat ez a szám, valamilyen fura eladni akaró cég.
2013. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egyet mondok, ne vedd fel.

utánaolvastam és több országban levőket hívogat


pl.: [link]

2013. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Nem veszem fel dehogyis:)

idegen és ismeretlen számot nem szoktam felvenni. Remélem megunta a dolgot és többet nem hiv fel :)

2013. dec. 4. 16:51
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok! Engem is hívogat ez a szám már egy hete. Az utóbbi napokban már kinyomtam, mert annyira idegesített. Szerintem se vegye fel senki, az is lehet, hogy valami telefonmaffia: felveszed, aztán majd kapsz egy többszázezres számlát köv.hónapban. Hallottam ilyeneket.

Azt viszont nem tudjátok, hogy a T-mobile le tudja tiltani valahogy, ha külföldi számról van szó?

2013. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem is ma hívtak erről a számról. Véletlenül felvettem. Valamit angolul pofázott egy női hang. Automata volt szerintem, és egy rövid mondat után bontott is a vonal. Remélem, hogy nem valami lehúzás! :(
2013. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom h a T-mobile tud e valamit kezdeni ezzel a dologgal. Én mikor kinyomtam foglaltra egyből visszahivott ismeretlen számon.Nem tudom mi lehet ez meg h hogyan találják meg a telefonszámunkat enyém pl titkositva van.
2013. dec. 5. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!