Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Komoly érveket szeretnék...

Komoly érveket szeretnék arról, hogy melyik telefont válasszam a 4 közül? Szerintetek melyik a legjobb? Tapasztalatok? Vélemények? Melyiket miért ne?

Figyelt kérdés

LG G2

HTC ONE

Nokia Lumia 925

Iphone 4S

Én leírom a dilemmám: Lg G2 azért nem annyira,mert elég drága még 100felett,és a külseje se túl megnyerő.

HTC ONE, szuper lenne,kivéve,hogy a kamerája nagyon béna!!

Nokia Lumia 925, ronda külsőleg,és az előzőekhez képest le van maradva.

Iphone 4S ,gyönyörű a külseje,de a tudás igen csak gyenge!

Vagy tudtok valamit javasolni ami szerintetek nekem megfelelne? Jó külső mint a HTC One-nak vagy Iphonnak,jó kamara mint a Lumniának és jó teljesítmény mint Lg-nek,és 80ezernél azért ne nagyon legyen több.


2013. dec. 4. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezek se 80 ezer körül vannak az tuti...
2013. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

80ért egyiket sem veszed meg. Talán használtan 4s-t.

Az apple-android-wp vitát kár elindítani, úgy gyere ide, hogy tudod melyik rendszer kell neked. Így mindenki azt fogja ajánlani amelyik rendszerhez a szíve húz.

2013. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ami hardveresen egyértelműen ALÁZZA a többit, az az LG G2. Bár ez lényegtelen, mert a másik 3 telefon sem fog egyáltalán akadni, bár iPhone 4S már elég korosodó, de azért az sem akadna.

De mivel drága, meg a külseje sem tetszik, ezért inkább felejtsd el.


HTC One: legjobb telefon lenne, de a kamerája tényleg nem túl jó. Viszont azért annyira nem is szörnyű. Ha komolyan fényképezel, akkor úgy sem egy telefonnal fogsz fényképezni, ha viszont csak facebokra akarsz felrakni pár képet meg ilyenek, arra a One is elég. Nézz meg itt róla pár mintaképet:

[link]

[link]


És amióta ezek a képek készültek, jött hozzá egy frissítés, ami javított a képminőségen.


Lehet, vagyis biztos, hogy a másik háromhoz képest rosszabb, viszont minden másban jobb a One a többi telefonnál, és annyira talán nem csinál szar képet, hogy a kamerája miatt ne vedd meg.


Kijelzője a legjobb ezek közül, sőt, a jelenlegi legszebb kijelzője a One-nak van, a hangszórója is a legjobb, és a külseje is (bár néha zavaró tud lenni, hogy lerakod az asztalra, és jobbra-balra mozog, de nem vészes) ezek közül bőven a legjobb. Tényleg az egyetlen, amibe bele lehet kötni, az a kamerája.

Szóval eddig ezt ajánlom leginkább.


Térjünk át a Nokia-ra. Sok mindent nem lehet róla mondani, mert a WP8 az egy ilyen rendszer. Működik, gyors, nem akad, nem fagy (igaz, ez a listán szereplő összes telefonról elmondható), de ezen kívül mást tényleg nem lehet mondani. WP8 nekem nem jön be a kevés alkalmazás miatt, de amúgy tényleg egy jó rendszer.


iPhone 4S:

Erről se lehet túl sok mindent írni, de csak azért, mert mindenki ismeri az iPhone-t. Kijelzője szép, meg tényleg jó telefon volt a maga idejében, de ma már nem tartom jó vételnek.

Kijelzője nagyon kicsi, gyerekeknek való méretű, és igazából ez a legnagyobb bajom vele, hisz hardveresen hiába gyenge, tényleg bír még mindent.


Egyik sem rossz telefon, szóval nem fogsz rosszul járni, de mindegyik nagyon különböző teleofn.

2013. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen telefonok egyike sincs 80 ezer alatt, nem csak a G2 lóg ki.

Ha a 80-at tényleg tartani kell, akkor Nexus 4. Bár hardveresen le van maradva a másik kettő androidoshoz képest, gyakorlatban ezt nem fogod észrevenni, mivel gyári Androidot futtat (ráadásul a legfrissebbet), amelyet jól optimalizáltak. Bár a szépség szubjektív, de eddig még nem találkoztam olyannal, akinek nem tetszett volna (hátlapja egyáltalán nem olyan markáns, mint a képeken tűnik, teljesen ízléses férfiember számára is). Kamera ellenben nem kiemelkedő, de One-nál természetesen többet tud.

2013. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, amit elfelejtettem írni, hogy még amit érdemes lenne megnézned, az a Nexus 5.

Olcsó (tudásához képest legalábbis), és a legjobb Androidos telefon.

2013. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

"meg a külseje sem tetszik" ez egyedi vélemény, lehet a kérdeznek tetszik, azért írta ide...

De mivel 1,5x annyiba kerül mint a többi, nyilván ez a legjobb...

De ahogy írta valamelyik válaszoló, ebből csak OS vita lesz..

Aki Droid user azt mondja, aki iOS user, azt mondja, aki WP user, azt mondja.

2013. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: valóban azt kéne eldöntened elsősorban, hogy melyik mobil platform fedi le legjobban az igényeidet, mivel nagy különbségek vannak még köztük.


"Aki Droid user azt mondja..."

Na azért ne általánosítsunk. Akinek van esze illetve járatos a különböző mobil operációs rendszerek terén, az felismerhette, hogy - egyelőre legalábbis - egy rendszer sem tud minden igényt kielégíteni. Én jelenleg iOS user vagyok, de ajánlottam már WP-t és androidos eszközt is.

2013. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A többit mindet be tudom szerezni 80ért,higgyétek el,ne ezen akadjatok fent :D

Amúgy igen én is azt néztem,hogy a HTC ONE a legjobb persze LG-t leszámítva,mindegyiket már összehasonlítottam többször is és kiemelkedik.Nagyon tetszik minden irányból,de a kamera miatt egyáltalán nem tudom,hogy meg akarom-e venni.Nem profi fotókat akarok,csak félek,hogy nagyon pixeles lesz a kép.És igen ilyen facebook,instagramm feltöltésekhez használnám,de fontos ,hogy szép legyen azért a kép.Nem tudok dönteni :( iphone nagyon tetszene a külseje miatt meg amiatt hogy azért az is szép képeket csinál,de a többihez képest kb egy nulla.Nokia is jó lenne,de olyan kis csúnya :/ nem tudom :D lehet még várni kéne hátha ki adják a tökéletest :D

2013. dec. 4. 18:32
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem a rendszer nem számít semmit.Amit akarok szép legyen számomra külsőleg mint írtam mint pl iphone vagy htc one.Jó legyen a kamerája,legyen benne képstabilizátor ,mint pl nokia.gyors legyen,szép képernyő felbontás stb mint pl Htc.

No ehhez megfelelőt kérnék :D

2013. dec. 4. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:

"többihez képest kb egy nulla"

Azért ez nem ennyire fekete-fehér. Tény, az Android sok szempontból többet nyújt, mint az iOS (és főleg mint a WP), viszont kérdés, hogy te mit használsz ki ebből. Ha főleg FB-re illetve Instagramra használod, iOS is többet nyújt, mint ami neked kell.

2013. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!