Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen strapatelefont vegyek?

Milyen strapatelefont vegyek?

Figyelt kérdés
30000nél többet nem akarok kiadni érte. Discovery v5-t láttam 20 körül. Az milyen? jó lenne gps-es vagy androidos vagy valami okos strapa. Nem kapok olcsón. Ugye?

2013. dec. 4. 22:06
 1/6 aspikami ***** válasza:

Samsung S5690 Galaxy Xcover

Ez okos :D De 45k

2013. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]

ez mindent kibír :D igaz az ára nem olcsó

2013. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2. aza telefon egy sz*r nézz uténa egy kicsit jobban
2014. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Caterpillar nagyon jó telefon, de nem éri meg az árát, nagyon drága! Nekem Discovery V5-öm van megvagyok vele elégedve bár a kamerája nem túl jó, és hamar lemerül.
2014. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pedrito33 válasza:
Discovery v5 neked mennyit bír? Mennyire tudod netezesre hasznalni? Mert nagyon lassznak tunik nagyon gyenge kameraval es kijelzovel. Van tabletem, szal csk ha felidegesitem magam a v5el akkor inkabb veszek egy gpmbos cat B25ot es kesz.
2014. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem lassú, de nagyon hamar lemerül. Kb 1óra netezés és vége.. Kaptam hozzá pótaksit de azzal is.. Ez arra való hogy telefonálj és SMS-ezz vele..
2014. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!