Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy iphone...

Mennyibe kerül egy iphone függetlenitésés honnan tudom hogy gyűrtó által jováhagyott e az?

Figyelt kérdés

UK iphone 4s ről van szó,vodafonos és szeretném tudni mennyibe kerülne egy hivatalos függetlenités.

illetve honnan tudom hogy hivatalos vagy nem hivatalos függetlenitést kap a telefon?


2013. dec. 5. 19:49
 1/6 anonim válasza:
28%
hazilag is megoldhato en 3telefont is igy csinaltam galaxy s2 htc one s es baratnom iphone 4s et. Baratom meselte a legegyszerubb modszert, mobiltelefon szerviznel dolgozott 7 evet. Eloszor inditanod kell egy hivast: sim kartya mindegy kie, csak a hivott szam a korzeten belul legyen ertsd telenorosrol telenorosat (nem kell beszelni, eleg ha hallod hogy kicsong akkor le is rakhatod) utana varj legalabb 3 percet es indits egy hivast kulso korzetre vodafonosrol t-mobilosra es mindenfelekeppen kepernyovel felfele majd tedd a mikrohullamu sutobe magas watton (legalabb 800watt) vard meg, amig a hivas legalabb ket perce lesz, hogy inditottad es vedd ki a mikrobol es inditsd ujra a telefont.Garantaltan sikerul elsore!
2013. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

te viccelsz?

Villany szerelö vagyok,nem hülye de Mikroba tenni egy telefont,az egyenlö a kinyirásal.

2013. dec. 5. 20:12
 3/6 A kérdező kommentje:
csinálj egy videot élöben,akkor elhiszem.
2013. dec. 5. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs letiltva,akkor 80 $ ,ha le van tiltva akkor 140 $ ,kb. 1-2 het alatt van meg a fizetestol szamitva.
2013. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Incs hivatalos meg nem hivatalos, hivatalos az,ha te magad mesz be a szolgaltatohoz es megkered,minden mas nem hivatalos . Vegerdmeny szempontjabol mindegy , az apple szervere fogja fuggetleniteni,nem kell sehova vinned a telefont
2013. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tudom intézni neked, ha aktuális irj rám. meg sem kell mozdulnod.
2013. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!