Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L-nek nincs zavaró...

Xperia L-nek nincs zavaró kijelzője?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék beruházni rá, de sok helyen olvastam, hogy a képernyőjét nem minden szögből látni, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam mivel egyenlőre itt csücsölök a 3 éves nokia 5230-al.

2013. dec. 5. 22:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nekem szombaton jön meg az ilyen telóm,írok róla ha gondolod :)
2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lesd meg még az LG optimus f6-ost is. hasonló tudású teló, hasonló áron, de IPS kijelző
2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én szeptemberben vettem egy L-t, a képernyővel semmi bajom. Viszont! Az elején voltak meglepő kikapcsolások (fogta magát, kikapcsolt, ezt egymás után többször is akár), ez mostanra megszűnt. Akad más ehelyett, elég sokszor akadozik, természetesen általában pont akkor, amikor nem kéne. Bizonyos játékoknál igen csak fel tud forrósodni, mikor ezt először észleltem, elég ijesztő volt! Valamint egy olyat is csinált már, hogy nem engedte, hogy személyre szabjam a billentyűzetet, kiírta, hogy az alkalmazás leállt, ha bele akartam lépni. Ezt azzal tetézte, hogy átállította kínaira a billenytűzetet, és ugye mivel nem engedte, hogy bármit változtassak, az egyetlen megoldás a gyári beállítások vissza volt (rengeteg alkalmazásom törlődött)... Mostanában minden egyes kikapcsolás után azt csinálja, hogy össze keveri az alkalmazásaimat, de teljesen és mindig ugyanúgy (ez azzal kezdődött, hogy rámijesztett egy kikapcsolás után, azzal, hogy fele alkalmazásaim csak úgy hipp-hopp eltűntek, nem akarta semmi pénzért sem mutatni őket, még a telepítetteknél sem... aztán ez valahogy helyrejött, de mindig össszekutyul mindent kikapcsolás után). Úgy kb. ennyi a negatívam róla. Belassul meg önállósodik.

Ezzel szemben és szeretem ezt a telót, meg vagyok vele elégedve, leszámítva ezt a pár apróságot.

2013. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

TFT kijelzője van, de abból a jobb fajta, szóval a színek renden vannak, de a belátási szög természetesen nincs akkora, mint egy IPS kijelző esetén. Viszont semmi gond nincs a kijelzőjével, oldalról is látni, egy Nokia 5230 után meg úgy fogod érezni magad, mintha a jövőben élnél.


#3


Érdekes, nekem semmi ilyesmi gondom volt.

Sosem kapcsolt még ki magától, se 4.1.2-n, se 4.2.2-n, (szinte) sosem akad.


Játékoknál normális, ha melegszik, billentyűzettel sem volt semmi bajom (bár nem a gyári Sony-sat használom), nem tűnnek el alkalmazásaim, nem is keverődnek össze, és tényleg abszolút 0 hibája van.


Szóval érdemes lenne vagy újra rakni a szoftvert (és nem factory resetre gondolok), vagy valamit csinálni, mert ha nekem rendesen működik, akkor nem normális, ha másnak meg teljesen máshogy viselkedik.

2013. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mennek a zöldek! Megnéztem a Tescoban lévő Telenor boltba hátha kivan rakva és ki is volt. Tényleg eszméletlen a telefon, főleg a billentyüzár feloldása tetszett nagyon.. Telenornál szeretnék majd Smarttarifa Extra XS-es csomagot, ami 2800 forint / hónap, 2800 lebeszélhető és 500 mb (!) internet is jár hozzá. Mondjuk az 500 mb-t sokallom, hogy tényleg ennyi, ilyen potom pénzért nagyon megéri. Főleg hogy ezzel a csomaggal a telefon 60 ezer helyett 22 ezer lenne online rendeléssel.
2013. dec. 6. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyiért jó árba van a telefon is, meg a díjcsomag is.

Nekem a telefon 0 ft-ra elhozható volt T-nél, és 2 éven keresztül havi 1700 forint, ami már 40k, és akkor csak olyan tarifával lehetett elhozni, ami havi 5400, és szintén csak 500 mega netet adnak hozzá.

Viszont még így is jó vételnek tartottam a telefont, Telenornál még olcsóbban szinte ajándék.


Egyébként a kiállított telefonon valószínűleg Android 4.1.2 volt, de már 4.2.2 is van rá, amitől még jobb lett.

2013. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ohh értem.. köszi szépen a választ, bár remélem ez a csomag meg a telefon ár marad így ahogy van, mert lehet csak januárba tudnám megvenni ( legkésőbb ).
2013. dec. 6. 17:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt még hadd kérdezzem meg, mivel igazából csak netezésre és unaloműzésből játékra használnám a telefont,hogy a játékok összességükben jól mennek rajta? Láttam pár videót ahogy Modern Combat 4-el játszanak vele akadozásmentesen satöbbi.
2013. dec. 6. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Kétlem, hogy januárig ennyi lenne, max december végéig tudom elképzelni.


Játékok meg tökéletesen futnak rajta, a legkomolyabb 3D-s játékok is.

2013. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

3-as vagyok

A játékok valóban tökéletesen futnak, semmiféle akadozást nem tapasztaltam!

4es: Köszi a tanácsot, lehet, hogy tényleg érdemes lenne újratenni mindez alapján!

2013. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!