Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Szókereső miért ilyen...

A Szókereső miért ilyen népszerű játék?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt nyomatja, mintha nem lenne más, komolyan mondom! Nem értem mi ebbe a pláne. Ja meg passziánszozni is láttam már embert telefonon...Mikor jár már el ezek felett az idő?


Én N-backezni szoktam telefonon, ha már az agyserkentő játékokról van szó. Az arról szól, hogy jönnek sorba egymás után dolgok (pl alakzatok, betük, hangok, poziciók egy rácsban) és neked mindig tudni kell mi volt az N-el előbbi.


Tehát ha pl. így jönnek sorba betűk és N=3:


A

N

Z

A <- 3-mal korábban volt ilyen

U

Z <- 3-mal korábban volt ilyen

F

D

S

F <- 3-mal korábban volt ilyen

F

F

F <- 3-mal korábban volt ilyen

F <- 3-mal korábban volt ilyen

B


A sorozatnak amugy mindig csak a legutolsó tagját látod, tehát fejben kell tartani mindig a legutolsó N darabot!


Lehet durvábban is játszani, egyrészt az N növelésével, vagy úgy, hogy többféle sorozat megy egyszerre (pl betük meg színek vagy hangok) és párhuzamosan kell számon tartani mind a háromféle ingert!


Jóóóó, tudom, hogy gondolkodni nehéz meg ilyenek, de ez szerintem hasznosabb, mint a szókeresőzés. Meg amugy is annak van csak haszna, ami nehéz.


2013. dec. 6. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a szókereső olyan könnyű, ugye? Miért fáj, ha valaki nem azzal játszik, amit te szeretsz? Tudsz róla, hogy nem körülötted kering a világ?
2013. dec. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan szeretik.

Az év legértelmetlenebb kérdése címre pályázol? Vigyázz, komoly kihívók vannak még azért. Abban igazat adok, hogy a gondolkodásod komoly fejlesztésre szorul, csak még nem mutatkozott meg a játékod hatása....:D

2013. dec. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És a Pouval miért játszanak olyan sokan?A Szókeresőnek meg a Pasziánsznak legalább értelme is van,gondolkodni kell rajta.Amúgy én újonnan keresztrejtvényt meg Sudokut szoktam fejteni telón:D
2013. dec. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!