Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható androidos dual...

Megbízható androidos dual simes okostelefon 25e alatt?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni. Nem vagyok nagy mobilos. De kellene egy dual simes teló, mert unom, hogy cipelnem kell magammal a céges és a privát telót is. Plusz kulcsok hada,stb. Legalább ennyivel szeretném kímélni a zsebeim kihasználtságát, hogy két telóból csinálok egyet. Viszont csak szükség megoldás, szóval nem szándékozok rá költeni. Max 25 ezer ropogós magyar forintot. Nem kell semmi extra. Csak hogy megbízható legyen, tudja a két simet kezelni. Ezen kívül ha évente egyszer eljutok nyaralni, wifi ne legyen gond és ennyi. Nem érdekel a kamera milyen felbontású, vagy h mennyire gyors. Telefonálásra kell. Illetve ezzel együtt-ha megoldható párommal-viber. Köszönöm előre is. A megbízhatóság a lényeg. Nem kell szerviztelefon.
2013. dec. 6. 08:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Én a Samsung S6102 Galaxy Y Duos mobilra gondoltam egyébként első körben, vagy az Alcatel OT-4010D Tpop-ra. Egyiket 22200,utóbbi 20370 forintért tudnám megvenni. Ha setleg valaki ezeket mondta volna, szívesen meghallgatom a véleményét, ha esetleg pont ilyennel rendelkezik.
2013. dec. 6. 08:40
 2/2 Robeszka5 ***** válasza:

Szia!


Én nem vennék Samsung galaxy Y-t.Igaz van rajta wifi de nem élvezhető.(nagyon nagy szakadások vannak benne miküözben netezel). Én Alcatel One Touck M'POP-ot ajánlom.


Itt olvashatsz róla:


[link]


Itt megtudod venni 35k-ért.(igaz 35k de ez éri meg dual sim-ben a legjobban:)


[link]

2013. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!