Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi mobilokról? HTC Desire 500 Sony Xperia SP ZTE Blade Super

Figyelt kérdés
Véleményt,illetve tapasztalatot is várnék!

2013. dec. 6. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Xperia SP lesz a legjobb.Jó kijelző,erős két magos processzor,8 megapixeles kamerával - Legjobb választás

HTC Desire 500 - Kipróbáltam,ez sem rossz.Bár leggyengébb 4 magos ptocesszorja van,nincs olyan jó kijelzője...

ZTE Blade Superról még nem is hallotam.

2013. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Htc jobb mint az L és egyáltalán nem gyenge a processzora sokkal jobb mint az L nek az L mindenért lefagy haveromnak L je van és azon még a facebook is lefagy mindig nekem htc van nagyon gyors és mindenhol ezt ajánlották a telenornál is z1 helyett ezt ajánlották meg ifon helyett is úgyhogy szerintem nagyon jó
2014. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!