Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon USB driver telepítése...

Telefon USB driver telepítése XP alatt?

Figyelt kérdés

Sony Xperia U m van.. Most raktam újra a gépet. Idáig beolvasta a telefonom ,de most nem.. emlékszem ,hogy régen is le kellett hozzá szedni valamit (akkor még nem ez a telóm vlt ,hanem sokkal régebbi). De nem csak a telót nem ismeri fel ,hanem semmi mást (pendrive ,fényképező ,stb..). Már leszedtem a telómhoz való USB drivert ,de úgy sem megy.. Az alap varázsló sem tudja megtalálni ,de még kézi megadással sem.. és próbáltam még leszedni USB drivereket ,de nem működik... Most akkor mit/hogyan szedjek le és csináljak??

Válaszokat előre is köszi



2013. dec. 6. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam iylenek vannak és múkodik is minden jól és nekem is van telepitve teló + kamera meg minden túró...

usbhub.sys

usbohci.sys

usbport.sys

usbui.dll

usbehci.sys

hccoin.dll

usbd.sys

2013. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy csomót nem enged telepíteni.. nekem a 2 es service packom van.. azok meg 1 re vannak..
2013. dec. 6. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
a legelső dolog hogy telepíted a Service Pack 3at, mivel sok program igényli
2013. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg az XP teljesen felfrissíti magát. Ez beletellhet akár két hétbe is.Azt ugye tudod, hogy az XP-hez nem adnak ki további frissítéseket, mint amik már kinnt vannak.
2014. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!