Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új telefont ,csak nem tudom milyet max 125 ezerig inkább ha lehet az alatt . Netezésre ,zene hallgatásra és stb-re használnám . Előre is köszi a segítséget.

15/L



2013. dec. 6. 16:37
 1/8 dirtboy ***** válasza:

úgy érzem kicsit felesleges lenne neked 125ért telót venni.

azt ajánlom ami nekem is van mégpedig lg optimus G,kijelzője nagyon szép és tűéles,mérete is elég jó,netezéshez kiváló.

haveromnak is ilyen van, van egy nagyon jó fülese is ő mondta hogy jobb rajta a zene mint az ipodján szóval zenehallgatásra is kiváló lesz csak vegyél egy értelmes fülest mert a gyári az gagyi.

gsm boltban 85-90 körül megy a teló.

2013. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem én veszem tehát nekem mind1 csak jó legyen, az lg amit mondtál az annyira nem tetszik túl nagy bele se férne a zsebembe
2013. dec. 6. 16:48
 3/8 dirtboy ***** válasza:

azt írtad 125 ezres kategória érdekel,tehát elég erős cuccok,lényegében nem régi csúcsmodellek,ezek BB-n és Apple termékeken kívül szinte mind nagy méretű.

kisméretű telefon pedig kis kijelzővel jár ami erősen rontja a netezés élményét.

2013. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És iphonet érdemes venni?
2013. dec. 6. 17:09
 5/8 dirtboy ***** válasza:
ezt döntsd el te hogy megéri e neked.
2013. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
iPhone a legrosszabb ár/érték arányú telefon. Nem azt mondom, hogy rossz, de funkcionalitásban alulmarad nála sokkal olcsóbb készülékekkel szemben. Ha neked netezésre, zenehallgatásra, közösségi életre kell egy megbízható és jó telefon, akkor most vegyél Lumia 920-at, ugyanazt tudja mint a mostani 925, csak tavaly volt csúcstelefon, és most függetlenül 80.000-ért megveheted!
2013. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
125 ezerért kis telefont!?!? Normááális????
2013. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sony Xperia SP . és még marad zseton, abból vetetsz egy vagány fülhallgatót mellé
2013. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!