Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú a samsung galaxy...

Miért lassú a samsung galaxy ace telefonom?

Figyelt kérdés
és mit tegyek hogy gyorsabb legyen?

2013. dec. 6. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az elmúlt 3 év egyik legótvarabb telefonja. Clean master és más rom segíthet.
2013. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy még az sem :D sokkal meglepőbb kérdés lenne egy olyan, hogy "Mitől lett ilyen gyors a samsung galaxy ace telefonom?" :D
2013. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez törli az alkalmazásokat?
2013. dec. 6. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Nem, csak az alkalmazások cache-ét törli. Ezek mondhatni ideiglenes fájlok. Ha nagyon sok van belőle, az lelassíthatja a telefont.


Amúgy sehogy sem lesz gyors az Ace, mert egy gyenge telefon, de a nagyon szarból talán tudsz csak szimplán szart csinálni, rootold és töröld le a felesleges gyári alkalmazásokat, vagy telepíts fel egy custom romot, clean mastert 3 naponta futtasd le, ha van benne memókártyád akkor dobd ki és cseréld le egy minimum Class 6-osra, de Class 10-es még jobb (99%, hogy most valami lassú alap van benne, pedig a Class 10-es sem drága), esetleg minden este vagy reggel indítsd újra, egy fokot talán az is segíthet.


De sehogy sem lesz normál sebességű a telefon, szarból nem lehet várat építnei.

2013. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a vakaszokat!:) mist azt irja hogy keves a tarhely,amikor fenykepeztem pedig osszesen csak kb 20kepem van
2013. dec. 7. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is galaxy ace-em az enyém ritkán szokott lelassulni, de akkor a RAM-ot ürítem és ettől gyorsabb lesz.amúgy én folyton ezt csinálom ha lassú ha nem.

Kezdőképernyőt ha hosszan megnyomod ki jön hogy Widgetek,gyors gombok,mappák stb..Na rá mész arra hogy widgetek és abban lesz az hogy feladatkezelő.Kiteszi a képernyődre ahonnan tudod törölni a RAMot, leállítani a futóalkalmazásokat, valamint a tárhelyedet és a memóriakártyádat is nézheted és törtölheted a programokat.

2013. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez olyan baromság.. azért lassú mert 3 éves az "Ace" és? 3 éve még "újdonság" volt akkor gyors volt.. aztán fejlődött a kor ezért már a Z2 a jó és belassult az Ace?.. ugyan... 3 év múlva a Sony Z2 is belassul?.. mesélj még.. azért mondjátok mert ti pénzesek vagyok és mindig a legtrendibb telótok van.. -.-
2014. jún. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!