Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Sony Xperia...

Melyiket vegyem? Sony Xperia T, Xperia C, Xperia SP, vagy Xperia V?

Figyelt kérdés

A T-nek és C-nek 4 magos processzorja van.

A C az nem lenne rossz,csak lehet hogy kicsit nagy a képernyője(5"). A T az nagyon tetszik,csak már kicsit régi márka.

Xperia V-ről is jókat olvastam, meg lényegében az SP-ről is.

Nemtudom eldönteni. Szerintetek?


2013. dec. 7. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
v vagy sp
2013. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gyengébbek attól hogy 2 magos a processzorjuk?
2013. dec. 7. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nem gyengék...Nagyon erősek
2013. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A T kétmagos, a C-ben meg elég gagyi négymagos van (ami a kínaiakban is van, nem véletlen C a neve). SZóval az SP kétmagos procija mindkettőnél jobb. A T annyival jobb az SP-nél, hogy nagyobb felbontású a fényképező meg több a beépített tár. A C-nél ez sincs meg, viszont kisebb a kijelző felbontása (a nagyobb méret ellenére).

Szerintem SP.

2013. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy az is elég fontos számomra hogy a hanszórója jó hangos legyen, illetve a kamerája jó legyen.

Sajnos az SP-ről azt hallottam, hogy elég halk...

2013. dec. 7. 13:20
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg,valamit elnéztem, a T 2 magos.

Hát nemtudom mit gondoljak az SP-ről.

A V-ről mi a véleményetek?

2013. dec. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!