Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L aksija jól bírja?

Xperia L aksija jól bírja?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön, valószinüleg veszek egyet, de olvastam, hogy néhány helyen azt írják, hogy fél napig se bírja használat közbe, valahol meg azt, hogy 1 napig is bírja.

2013. dec. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen telefonom van, normál használatnál bírja egy napig
2013. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én maximum internetezésre használnám, néha játék is közbe csúszhat. Suliba járok, ott használnám nagyrészt este pedig raknám a töltőre
2013. dec. 7. 15:10
 3/5 anonim válasza:
Attol fugg mennyit hasznalod. Ha a net be van nyomva reggeltől estig és használod is mellette még játszol este rakhatod fel töltőre. Szobatársamnak van jó telefon gyors nagyon:D Szóval a többi androidhoz képest jól bírja szerintem jó teló:D
2013. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor király :D Igazából az L-en és az SP-n gondolkodok. Előfizetéssel 22 ezer lenne az Xperia L , ugyanezzel a csomaggal az SP 45 ezer.. Majd megbeszélem anyámékkal és majd ők megmondják melyik lesz. SP természetesen jobb lenne, de beérném az Xperia L-el is mert most éppen 3 éves nokiám van ami már nincs nagyon a toppon :D
2013. dec. 8. 10:55
 5/5 trickentrack válasza:

Hát szerintem kicsit kicsi az aksija full fényerősségen aktív használaton nekem egy napot nem bír ki!

De így hogy lejjebb vettem a fényerőt 50% alá kicsivel így aktív használattal estére marad kb. 20%

Ez az egy hátránya van sztem a telefonnak de másban mindenben jó.

2014. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!