Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA Z NEM JELZI/ NEM...

SONY XPERIA Z NEM JELZI/ NEM CSATLAKOZIK USB-VEL A SZÁMÍTÓGÉPHEZ! MI A TEENDŐ ILYENKOR?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem a telefont felraktam a gépre a Sony Pc Companion-t . A kis ikont a tálcán jelzi ,hogy rá csatlakozott a gépre ,de a számítógép nem jeleníti meg a sajátgépben és a felugró ablak se jön elő.Az OP rendszerem Xp. Elvittem a T-mobile-hoz is és ott rá csatlakozott Win7-re és Xp-re is. A Sony Pc Companion-nál követtem az utasításokat ,hogy rá csatlakoztassam ,de a végén azt írja ki ,hogy nem sikerült csatlakoztatni. Újra raktam 3x a Companiont és úgy se.. Szóval ha valakinek volna valami jó ötlete ,hogyan sikerülne az jó volna. Előre is köszönöm a válaszokat !
2013. dec. 7. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!