Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile előfizetés?

T-mobile előfizetés?

Figyelt kérdés

[link]

Ez most azt jelenti hogy havonta 5400 vagy havonta 5400+2790? :)


2013. dec. 7. 19:06
 1/5 Spongya Bob Kocka válasza:

Igen, mind2-t kell fizetned.


5400 ft a készülék havi törlesztő részlete + 2790 a díjcsomag amit majd használsz. De ez még csak a kezdet, 2 éves hűségszerződést biztos alá kell írnod és a fenti költségeken felül fizetned kell majd a telefonálásokért, sms-kért és mivel ez egy magas kategóriájú telefon lehet, feltételezem mobilinternet díjcsomagért is fizetned kell.


Javaslom nézd meg, hogy mi van a díjcsomagban. Biztosan vannak jutalom percek, jutalom sms-ek, jutalom mb-ok meg blablabla, de nézz át mindent alaposan mielőtt bele mész.

2013. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, 5400 havonta a telefonért és 2790 ft a díjcsomag

de a Like 300 díjcsomag csak:

Főiskolások, egyetemisták számára elérhető érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal

2013. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8000 Ft-ot úgyse tudunk érte fizetni szóval lényegtelen :D
2013. dec. 7. 19:25
 4/5 Spongya Bob Kocka válasza:

De mint írtam annál jóval többet kellene. Sztem akár 20 ezret is kellene havonta fizetni.


Am. meg sztem nem helyén valóak ezek a diákoknak adjunk hitelbe drága telefont, nem elég, hogy sok esetben már a diákhitelbe is bele viszik őket, most már telefont is vegyenek,. ráérnek később fizetni. Mi jön még? Vegyenek autót, lakást hitelre? Tönkre teszik a fiatalságot azzal, hogy már eleve mínuszokkal indulnak.

Persze ez amit írtam mind csak akkor érvényes, ha igaz az amit Turbo Rider írt.

2013. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
T-home honlapjáról másoltam ki amit a díjcsomagról írtak, mert én is néztem már... de mivel már végeztem az iskolával, így másik díjcsomag után kellett nekem nézni.
2013. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!