Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltés kikapcsolása?

Töltés kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ami a Sonykon van ezek az alkalmazások, amikor betudod állítani hogy meddig is töltsön a telefon, tehat felrakod töltőre és beallítod hány óra múlva kapcsoljon ki, na ezt az alkalmazást más telefonokra is le lehetne tölteni vagy van ehhez hasonló ?? estére nagyon hasznos lenne nekem mert 3-4 óránál felesleges tölteni, csak az aksi megy tönkre.

2013. dec. 7. 19:44
 1/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Hülyeség. Az áramkör lekapcsolja a töltést ha fel van töltve. Nem lesz baja tőle.
2013. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sony-m van, nem tudom milyen alkalmazásról beszélsz, valószínűleg azért, mert szükségtelen az alkalmazás. Nem megy tönkre attól, hogy feltöltés után rajtahagyod. Átvált csepptöltésre, nagyon kevés árammal tölti de inkább csak szinten tarja, ez pedig nem káros.
2013. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, hogy a túltöltést meg azt hogy teljesen lemerüljön el kell kerülni, akkor ha felrakom este és alszok 10 órát nem károsodik tőle ??
2013. dec. 7. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
A teljes lemerítés igaz, túltölteni gyakorlatilag nem lehet, elektronika figyeli a töltést.
2013. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Spongya Bob Kocka válasza:
Nem. Én is gyakran éjszaka töltöm, mert mindennap lemerül és mikor hazaérek vagy elfelejtem tölteni vagy már hulla vagyok és felteszem tölteni majd bedőlök az ágyba. Reggel jelzi, hogy kész és ennyi.
2013. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. dec. 7. 20:05
 7/10 A kérdező kommentje:
lenne még egy kérdésem! van ez az úgynevezett stamina mód, ami szintén pár sonynál van, azt lehetne valamivel helyettesíteni??!
2013. dec. 7. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
A Stamina csak marketingszöveg, egy perccel nem lesz hosszabb vele az üzemidő. Na jó, igen, de a legszükségesebbeken kívül mindent kikapcsol a telefonon, akkor meg minek az okostelefon?
2013. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem sokat jelent, hogy amikor levan zárva akkor az adatforgalom kikapcsolna, mert ha feloldom ugyanúgy frissül egyből, szóval nincs valami helyettesítő alkalmazás? amivel megtudom ezt tenni ?
2013. dec. 7. 20:20
 10/10 Spongya Bob Kocka válasza:
Ki lehet ,,manuálisan" is kapcsolni és a wi-fire is gondolj! Ha nem vagy otthon és ahol vagy nincsen használható wi-fi akkor kapcsold ki.
2013. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!