Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S - Merjem frissíteni...

IPhone 4S - Merjem frissíteni iOS 7. 0.4-re?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vettem használtan egy 4S-t 7.0.3 szoftverrel úgy, hogy azt mondta az alak, hogy kb. 2 hónapos, Németországból, és hogy valamilyen szolgáltatótól való, ő függetlenítette. Na most, tényleg nem kell hozzá semmilyen x-sim, r-sim stb., függetlennek tűnik - de akkor sem merem frissíteni, nehogy elk*jam... :/


Úgy gondolom, hogy nincs jailbraikelve - meg amikor vettem akkor a 7.0.3-at még nem is lehetett (nem tudom, hogy most lehet-e) szal nem tudom, hogy akkor hogy van függetlenítve. Tartós/szolgáltató általi? vagy mi??


Vannak oldalak, ahol imei szám alapján megmondja hogy függő-e, de azt írja, hogy SIM Lock - Unlocked.


Szerintetek merjem frissíteni? Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. dec. 8. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Merheted.
2013. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez még nem igazán győzött meg, de azért köszönöm a választ! :D


Nem lehet olyan biztonsági mentést csinálni, amit visszatudok állítani úgy, hogy minden olyan lesz mint most? Szal. megmarad mindenem, a függetlenséggel együtt, ha 7.0.4-el elszállna - és függő lenne?!

2013. dec. 8. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
SIM Lock - Unlocked akkor mitől félsz. Nagy úr a paranoia.
2013. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szolgáltató függetlenítette neki Németországban, különben nem tudott volna frissíteni 7.03-ra sem. Szóval nyugodtan frissíts! :)
2013. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Frissítettem, de közben oda se mertem nézni :D Sikerült, működik minden - tökéletesen! Köszönöm nektek! :)
2013. dec. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!