Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520, xperia E,...

Nokia lumia 520, xperia E, Huawei ascend y300 vagy Alcatel m pop?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt vagyok de nem tudom melyiket is vegyem meg. A keret olyan 30-40 ezer. Megbízható telefont keresek eddig samsung galaxy y-om volt és eléggé elment a kedvem a az android miatt.(lumia meg a windows miatt nem tetszik én kifejezetten windows ellenes vagyok gépen is ubuntut használok)Nem tudom hogy ezeknél a telefonoknál mire számítsak mennyire megbízhatóak? Nagyrészt netezésre használnám(facebook,viber,instagram.

2013. dec. 8. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen árban pedig nem fogsz igazán jól használható telefont kapni.

Ezek közül pont az 520-as a legmegbízhatóbb, viszont az appokat tekintve elég korlátozott még mindig.

2013. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amire neked kell, arra tökéletes a Lumia 520! A WP8-tól ne félj, sokkal használhatóbb és élhetőbb a Windows ezen a felületen szvsz, én kifejezetten szeretem a PC verzióhoz képest.


Az alkalmazások száma sosem fogja megelőzni a másik kettő nagy áruház kínálatát, mert 1: nem az alkalmazások számának mérete, hanem a minősége a fontos 2: Android (2008) - iOS (2007) már egy ideje halmozza az alkalmazásokat, míg a WP8 (2012) igen fiatal, és először a legfontosabb űröket fogják betölteni, majd csak utána jönnek a rétegalkalmazások... DE egy átlag, vagy azon felüli felhasználónak teljesen kielégíti az igényeit az alkalmazáskínálat!

2013. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2013. dec. 8. 13:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg még galaxy ace 3? arról vélemény?
2013. dec. 9. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Samsungokról, főleg az Ace-ről csak a rosszat hallom...
2013. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!