Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik használtan vesznek telefont?

Figyelt kérdés

Nem az olcsókra gondolok, hanem aki pl. használtan vesz drágább telót (pl. Z, Nexus 5, esetleg s4)

Nem felvágásból, de ha lehet venni 90-ért használtan, akkor jobb vétel, mint egy új ami ugyanennyibe kerül...



2013. dec. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom senki nem olyan hülye,hogy egy uj aran vesz hasznaltat...aki meg hasznaltat vez,gondolom azert teszi,mert az olcsobb.amugy meg mindegy,ha a hasznaltra is van meg jotallas.
2013. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne a véleményem? Semmi.

Ha arra megy ki a kérdés, hogy szerintünk ciki-e, akkor nem az.

2013. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdés rólam szól. Én egy vacak SE kivételével minden ketyerémet használtan vettem. A lényeg, hogy jó cuccot kell venni, ami a megjelenésekor komoly holmi volt, az várhatóan később sem hullik darabokra. És van egy érdekes oldala a használt cuccnak: kijönnek a gyermekbetegségek. Én speciel jobban megbíznék egy olyan készülékben, ami már becsülettel és hibamentesen lehúzott egy évet, mint egy újban, amivel bármi történhet. Itt is van egy rakás ilyen kérdés, hogy pl. megvettem, de már nem kapcsol be :) Több, ma is kiválóan működő és napi használatban tartott, pár éve méredgrága ketyerét vettem töredék árban. Most akkor ki a hülye, aki törte magát pár éve, hogy a gatyáját is kifizesse rá vagy én? :)) Meg van ez a modern marketing agymosás, amit olyan lelkesen zabálnak kétpofára: hogy a cucc "elavul". A pistikék szemében biztosan, de mondok egy példát: egy 6 éves HTC pda-telefon az azóta készült romok és szoftverek okán ma jóval többet tud és stabilabb, mint a gyártása napján :)

Szóval engem nem zavar, hogy annyian törik magukat az újért, így lesz belőle olcsó, de jó készülék :)

2013. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi nincs vele! Az a gáz ha valaki hamisíványt vesz vagy valami kínai szart. Inkább veszek mondjuk egy Nexus 4 et használtan meg egy szar kínait ugyan abból a pénzből.


Neked mi a véleményed arról hogy ha valaki használt autót vagy házat vesz? Ez pont ugyan olyan.

Olyan telefont kell venni ami szép nem ütött kopott. Ha értesz hozzá nem fog tönkremenni.

Ha valami baja lenne akkor azt észre kell venned ha meg nincs és később beszarik ez van... Egy újjal is megtörténhet. Én általában olyat nézek amin van Garancia!

2014. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!