Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend p6 vagy Sony...

Huawei ascend p6 vagy Sony xperia sp? Nekem mind a kettő nagyon tetszik. A P6-nál egyedül a kijelzőtől félek hogy nem gorilla glass-os, ezért félek ha leejtem akkor betörik a kijelzője egyből.

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg a p6 elvileg nagyon melegszik.
2013. dec. 8. 20:22
 2/6 anonim válasza:
Azt vedd figyelembe hogy a huawei kínai nem a legminőségibb alapanyagokból (általában egy idő után mindegyik felmelegszik és akadozik). Az sp nél még ilyeneket nem tapasztaltam szerintem megbízhatóbb
2013. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ.
2013. dec. 10. 15:57
 4/6 Gyémántlány válasza:

Szia! Én is Huawei Ascend p6- ban gondolkozom, és bár eleinte én is gyanakvóbb voltam, de a tesztek és a vélemények meggyőztek. Az Xperia sp szerintem egy más kategória, és a Sony telefonokban én nem is bízom meg. Nekem az Sp nem konkurencia az Ascend p6-tal szemben, teljesen egyértelmű, melyik magasabb színvonalú.

Bár az tény, hogy a Huawei mobilok nem olyan bombabiztosak mint a nokiák mondjuk. De ha állandóan tokban tartod (nem szilikon, ami csak a hátulján van, hanem rendes, ami a képernyőt is védi) akkor nem lehet baj.

2013. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is jobban hajlok a P6-ra jobban tetszik..
2013. dec. 18. 17:12
 6/6 anonim válasza:

Srácok, én tesztek halmazát olvastam el, a júliusi SP vásárlás előtt. Hát amikor a mobilarena lehozta az Xperia SP tesztjét, megleptem, hogy a világ legerősebb széria gyártott 2 magos processzora van a kicsikében, és a 4 magos processzorát a P6 nak és úgy mindenét, szarrá vágja, de komolyan :D dupla annyi pontot kapott minden alkatrésze, minden benchmark programban... a GPU-ja 3x erősebb, a procija 2x.. pedig csak 2 magos :D


Így vegyetek P6-t.....

2013. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!