Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820-asom van és...

Nokia Lumia 820-asom van és minden ok nélkül megváltozott az alkalmazáslista. Miért történt ez? Hogyan lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés

Alapesetben vannak a csempék amiket balra elhúzva láthatjuk az alkalmazásaink listáját. Semmi gondom nem volt vele eddig, de most olyan lett mint a névjegyzék, hogy egy kis négyzeteben benne van pl az a betű és alatta az a betűvel kezdődő alkalmazások és ugyanígy a többi betűvel. Minden ok nélkül megváltozott, alig két hetes a telefon, nem tudom miért lehet.

Nem tudom számít-e sztem nem, de azért leírom, hogy pont egy alkalmazást töltöttem le, és mikor láttam, hogy letöltötte, meg akartam keresni és azóta ilyen. Az alkalmazás egy ilyen angol szótanulós szarság volt, amit azóta le is töröltem, de a menü ugyanolyan maradt.

Hogyan állíthatom vissza?


2013. dec. 8. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos alkalmazásszám felett beteszi az abct. Ha a betűkre klikk, akkor beadja a teljeset ahonnan egyből oda ugarhatsz pl az x hez görgetés helyett. Gyorsabb kb 160 appnál. Visszacsinálni? Asszem 20-25 app felett kezdi, szal töröld ki mind.... Ez ilyen, ezen nem tudsz változtatni sehogy. Segítség.
2013. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Le kell tölteni a Nokia oldaláról a Nokia Software Recovery Tool programot és azzal kell frissíteni a telefont. Nem szabad telefonnal frissíteni a szoftverjét!!!! Ezután semmi probléma nem lesz az alkalmazáslistával. [link]
2014. febr. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!