Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra milyen progi jó...

Androidra milyen progi jó amivel a telefonon lévő appokat át tudom rakni a memó kártyára?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Android az applikációkat a belső memóriakártyán tárolja, külső memóriakártyáról csak "hivatkozásos" módszerrel lehet ezt megoldani, de root kell hozzá, meg eleve nem egy fél perces story, pontosan én sem tudom miként kell, mert rég volt, mikor ez érdekelt s utánanéztem, no meg akkor még nem volt tökéletes a megoldás.

Azaz alapesetben ezt nem lehet megoldani, a külső memóriakártya csak arra való, hogy a tárhelyet bővítsd, ezáltal a tárolt képek, videók stb. erre kerülhetnek s így tudsz a belső memóriakártyán fenntartani helyet az applikációknak.

2013. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!