Xperia Sp? Xperia Z

Figyelt kérdés
melyik jobb? és nem bánnám meg ha megkapnám karira? ink játékra kéne dead trigger 2...stb. lényeg ne akadjon rajta mert a jelenlegi xperia mini pro-n akad.

2013. dec. 9. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már mindkét telefont láttam élőben, és mindegyik szuper volt, de a Z nekem már túl nagy. Játékokat mindegyik szuperül viszi. A Z-nek nem olyan jó a hangzása a vízhatlanság miatt, az SP nem vízhatlan, így ott nincs ilyen gond. Én az SP-t ajánlom.
2013. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindkettő jó teló, a különbség a 2-4 mag proci, és a vízállóság (na meg a felbontás, de mindkettőnek gyönyörű a kijelzője) döntsd el magad, melyik tetszik jobban, melyik kell? drágább , vagy olcsóbb ?
2013. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem tudom. szüleim mondták hogy a tv-t megkapom ha jól teljesítek, akkor gondolom a telót is csak az a baj ha úgy kérem hogy xperia z vagy sp akkor tuti hogy az sp-t kapom meg.
2013. dec. 11. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor legyen inkább Z :D már ha ilyen opció merül fel, a Z mégis csak erősebb
2013. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Xperia SP. Egyrészt mert én is azt kértem karácsonyra, másrészt mert én azon a véleményen vagyok, hogy FELESLEGES majdnem 80 ezerrel többet fizetni egy olyan telefonért, aminek a tudása több, de értelmetlen, ha az SP is 2 maggal ( ami teszem hozzá, sok 4 magost oda ver ) ugyanazt produkálja. Valószínűleg nem lesz olyan sok ideig jó telefon, de szerintem az SP bírni fogja még legalább 1,5 - 2 évig.
2013. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem sokkal több az ára. :D az SP 73ezer míg a Z 98ezer FT:D
2013. dec. 12. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Hoppá akkor bocsi, nem nagyon figyeltem a Z árát, azthittem sokkal több. :D Hogyha az ár nem számít, mehet a Z is.
2013. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy a Z. Volt Z-m és hát nagyon megvoltam vele elégedve. SP-t is használtam 2 hétig és az is kiállta a próbát.

+1 az 5-ösnek, odaver sok 4 magos telefont, pl: galaxy s3, nexus 4 és van még 1-2 db.

2013. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!