Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.2.2-es Frissítés...

Android 4.2.2-es Frissítés után 30percenkénti telefonújraindulások, avast észlelt hibák, nem induló alkalmazások, rosszul működő alkalmazások, MI EZ?

Figyelt kérdés
Sony Xperia L készülékre Andloid Frissítést csináltam a Sony kliensével, és azóta még telefonálni sem tudok, ha véletlenül kapcsol, az első percben újraindul, tehát megszakad. szar az egész úgy ahogy van, nagyon idegesítő ha már 65 ezret fizettem érte, jó lenne ha működne. Valaki tud valamit erről? Miért rossz? És nem csak nekem, mert mindenki panaszkodik, de senki nem tudja mit rontott el köztük én sem, mindent leírás szerint csináltam. Hivatalos Frissítésnek nem szabadna rossznak lennie.

2013. dec. 10. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is rossz az,ha csinálsz egy gyári visszaállitást és kipucolsz mindent.
2013. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt csak gépre csatlakoztatva lehet gondolom megcsinálni
2013. dec. 10. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
A telefon menüjében...
2013. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az úgy nem fog menni.

Innen letöltöd a romot és Flashtoolal felteszed.

Rom: [link]

Flashtool: [link]

2013. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De, működött, gyári visszaállítást kellett végrehajtani, majd újraindult a telefon, mindent alkalmazást visszaállítod, és most nekem minden működik rajta. Mivel garanciális a telefon ilyen romolásokat nem végzek rajta mert h véletlen elcseszem, akkor veszik a gari. Úgy hogy kösz
2013. dec. 10. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha béna vagy akkor tuti hogy elcseszed. Mellesleg a rootolás egy SUS-al törölhető (vagy flashtool).

Előbb vagy utóbb úgy is szükség lesz rá, járj utána a dolog miértjeinek és hogyanjainak.

üdv: csaba

2014. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!