Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-en nem tudok alkalmaz...

Sylar007 kérdése:

IPhone 4-en nem tudok alkalmazást letölteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gyári állapotba állítottam vissza az iPhone-om, mert már eléggé lelassult. Bejelentkeztem az Apple ID-mal, és vissza akartam szinkronizálni az alkalmazásaimat, de nem ment. Gondoltam, akkor majd manuálisan egyesével lehúzom őket. De akármilyen alkalmazást akarok letölteni kapok egy üzenetet, hogy be kell jelentkeznem. Ok. Beírom a jelszavam és át dob a számlázási adatok kitöltéséhez, felül pedig kiírja pirossal, hogy egy korábbi vásárlás nem sikerült, ezért adjam meg újra a bankkártyám adatait. De én sosempróbáltam eddig még leszedni fizetős appot. Na mindegy, szépen kitöltő ma mezőket, és utána jön az SMS hogy nincs fedezet a vásárláshoz a kártyámon. És akármit próbálok letölteni az AppStore-ból, idejutok. Mit csináljak, hogy újra normálisan tudjam használni az Apple ID-mat? Előre is köszönöm a segítséget!

2013. dec. 10. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Apple akkor is zárol egy bizonyos összeget a számláról, ha nem vásárolsz. Ezt azért teszi, hogy a későbbi, esetleges vásárlások menetét felgyorsítsa. Természetesen, ha nem vásárolsz, akkor jóváírják ezt az összeget. Elképzelhetőnek tartom, hogy olyan kevés pénz volt a számlán, hogy nem volt miből zárolnia, ezért írja ki a számlázási infót. Javaslom, hogy töls rá egy ezrest, vagy írj be egy másik számlaszámot. Ha úgy sem működne, akkor pedig írja a Supportnek, hamar válaszolnak.
2013. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!