Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia SP-nek tényleg nagyon...

Xperia SP-nek tényleg nagyon gyenge a wifije?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, hogy gyenge a wifije, ami kicsit hátrány, mert ha megvenném, akkor előszeretettel lopnám az iskola wifijét, de az sajnos elég messze van a mi termünktől. Nem arról van szó, hogy nagyon messze van, mert osztálytársaimnak a Motorola Defy+, ZTE Atlas , meg régebbi telefonokkal is sikerül befogniuk. ( Fogalmam sincs mekkora lehet a távolság, ha tippelnem kéne olyan 20méter körül )

2013. dec. 10. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
80k-s telefon, és egy mobilnet csomagot nem veszel, vagy otthonra routert?
2013. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van ITTHON router, ha telenornál Smarttarifa Extra XS csomagban, 500mb adatforgalom van ( ha telenornál döntök, ez a csomag lesz ) de ettől függetlenül, fogalmam sincs mennyire elég / sok az az 500mb és ha jól tudom ha elfogy lelassul mint a fene.. Teszem hozzá, facebookra, redditre , tippmix.hu meg néha hír oldalakra használnám.
2013. dec. 10. 18:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Ennek hátrányába, jobban húzódók az Xperia L fele, de a SP képernyője,hardvere és "életképessége" miatt nehéz dönteni.
2013. dec. 10. 18:14
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem használsz facebook meg stb. appokat, csak böngészőből netezel, és kikapcsolod netezéskor a háttéradatforgalmat, elég 500 mega egy hónapra.
2013. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem, bár mi az a háttér adatforgalom? A facebook tényleg ennyire sokat venne le? Későbbiekben még talán kiköthetek az egyel nagyobb csomagnál, ahol 1 GB adatforgalmat bocsátanak birtokomba.
2013. dec. 10. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Hát fb alkalmazással egy hét alatt elfogy sajnos, nagyon zabál.
2013. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, hát ez viszont eléggé röhej, hogy 80 ezerért nem sikerült egy közép-felső kategóriás telefonba egy normális Wifi-t beleügyködni..
2013. dec. 10. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
A gyenge szubjektív, ne úgy képzeld, hogy 10 méterrel előbb dobja a jelet el.
2013. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget és elnézést a tudatlanságomért, mentségemre szóljon, hogy 3 éve vettem utoljára telefont, ami most is van egy bátor Nokia 5230-as. Androidos telefont is csak osztálytársaimtól láttam, éreztem, hogy itt az ideje változtatni ezen. Mennek a zöldek!
2013. dec. 10. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Az volt a wifi-je...Csak azóta kijött rá 1-2 szoftverfrissítés és még lesz is rá hamarosan az android 4.4
2013. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!