Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobb a Gio-m mint...

Miért jobb a Gio-m mint ismerősöm Ace-e?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Samsung Galaxy Gio-m, 2 éves lett ebben a hónapban és nagyon szeretem. Ismerősöm meg másfél éve vett egy Ace-t, kb fél éve folyamatosan azt tapasztalom hogy elméletileg az övé jobb, mégis az enyém jobban megy. Pl.: Neki sokszor még a lépernyőzár feloldása is szaggat, illetve a feloldás után a menü is sok ideig, de van hogy abba se hagyja. Aztán pl van egy csomó játék ami pl nálam tökéletesen fut, nála pedig szaggat, némelyik játszhatatlanul. Vagy nemrég jött ki pl az Angry Birds Star Wars II, nekem leengedte tölteni, igaz kicsit ez már nekem is laggol némelyik pályán, de neki le se engedi tölteni, azt írja hogy nem kompatibilis az eszközével. Eredetileg mindkettőnknek 2.3.3-as androidja volt, de ő már régebben frissítette 2.3.6-ra tehát neki még az op rendszere is fejlettebb elméletileg. Én meg nem frissítettem mert eddig sem volt semmi problémám a 2.3.3 al amivel megvásároltam. Valami ötlet?

2013. dec. 10. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szoftveresen helyre hozná a telefonját ismerősöd, akkor szarrá verné a gio.
2013. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát így is szarrá veri a gio. Pont ezt nem értem miért. De mit értesz azalatt hogy szoftveresen helyrehozná?
2013. dec. 10. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam, szóval szoftveresen helyre hozva az ace szarrá verné a giot.

Egy jó kis cm7-el, pl-

2013. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanéztem ennek a mod-nak, tök király. Csak gondolom rootolni kell hozzá a telót. Ha lejár a garancia tuti megcsináljuk neki. Meg akkor már az enyémet is.
2013. dec. 10. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, akár még processzort is lehet tuningolni, így még teljesítmény is nyerhető ezekkel a romokkal, meg eleve gyorsabbak.
2013. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!