Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok a VODAFON akciójához?

Mit szóltok a VODAFON akciójához?

Figyelt kérdés
Egy vodafon flottához tartozom. Mai napon háromnegyed négykor szól a kapcsolattartó, hogy kapott két sms-t ami az én telefonomhoz köthető. Magyarán szólva tartozok és ha mai nap nem fizetek korlátozni fognak. Mondjuk az október 15-i számlát átutaltam, csak nem néztem meg a bankot, hogy üzenetben közli, hogy az átutalás nem lett teljesítve időn túli átutalás miatt. Na szóval ma 10-e van Még a 60 nap nem járt le és a vodafon már kikapcsol, kifizetem a tartozást és a visszakapcsolásért felszámol kemény 4000 Ft-ot. Akkor amikor a 10. havi fizetni valóm 4300 Ft a 11. havi fizetnivalóm 9600 Ft!!!! NEM A TELEFON SZOLGÁLTATÁS IGÉNYBEVÉTLE MIATT, HANEM AZ ŐK FELEMELT HAVI DIJUK MIATT, AMIRE AZT HAZUDTÁK, HOGY A KÖVETKEZŐ HÓNAPBA VISSZA FIZETIK. ERRE FEL A 12. havi fizetni valóm 6400 Ft. Ők tartoznak nekem, mert a 10. havi 9600 Ft-ot duplán számLázták le, akkor még ők kapcsolnak ki. Hol élünk???? MIÉRT KELLETT EZEKNEK A KIBSZOTT SZOLGÁLTATÓKNAK ILYEN NAGY HATALMAT ADNI???? MA KAPTAM MEG A FIZUMAT, DE TUTI CSAK A 9600-AT UTALTAM VOLNA EL. MIÉRT NEM NEKEM KÜLDENEK SMS-T MIÉRT A KAPCSOLATTARTÓNAK, AKINEK EGÉSZ NAP NINCS IDEJE AZT MEGNÉZNI???? NÉGY UTÁN BEFIZETEK ÉS MÁR KIKAPCSOLNAK? HOL VAN A MUNKAIDŐ VÉGE???? hova fordulhatok panaszért, ki ezeknek a szemeteknek a felügyeleti szervük????

2013. dec. 10. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Befizetted? NEm.

Nem 60, hanem 30 nap.

Benne van a szerződésben a 4000 ft.

NEm emeltek havidíjat, nem tudom, honnan veszed. Ha nem módosítottál csomagot, akkor nem emelkedhetett.

És nem számláztak duplán, hanem a jelenlegi számkádhoz hozzáírták a tartozásodat, kamatot, sms díját.

Senkit nem érdekel, ráér-e a kapcsolattartó. Ha nem ér rá, mi a retekért az ő számát adtad meg?


Minek az ilyennek előfizetés?

2013. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Mit háborogsz, te hibád.

Menj be egy vodafone üzletbe és beszélj velük...

2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
milyen az ilyennek előfizetés? Tudod a minimálbérből élők is szeretnének előfizetést. A másik pedig: Nem én adtam meg a kapcsolattartó tel.számát!!! Könnyen fikázol bmeg te biztos nem tengődsz hónapról hónapra, elmúltam ötven és szégyen, hogy saját magamat alig tudom eltartani!!!!
2013. dec. 11. 06:44
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Ingyen telefont nem akarsz? Van egy határidő, nem tartottad be, követelik azt, ami jogos. Ennyi.
2013. dec. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ok nélküli háborgás.

Nem veszik figyeledbe a jövedelmed, meg a korodat, miért nem vagy kártyás és akkor nincs probléma?

2013. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem érdekel, mennyit keresel, ha nem futja rá, ne legyen

egyébként az értelmi szinted miatt nem kéne.

2013. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ment a zöld kéz kivéve a Buta kérdezőnek
2014. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!