Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 1020 meddig...

Aspikami kérdése:

A Nokia Lumia 1020 meddig fogja állni a helyét a mobilpiacon?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szándékozom venni és nem szertném nagyon hamar lecserélni, tehát minimum 3-4 évig használnám. Megállja a helyét majd akkor is?

2013. dec. 10. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
nem hiszem.
2013. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Most is csak a kamerája tartja a piacon.Ha csak egy sima 13 megapixeles kamera lenne benne már rég a süllyesztöbe lenne.
2013. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 remenyo ***** válasza:
100%
A lumia család egyik legjobb telefonja eddig, (41MP kamera stb...) hardverileg 4-5 év múlva még úgyahogy,de biztos jó telefonnak számít majd UI: és én még nem láttam embert akit cserben hagyott volna bármilyen nokia, jó a választásod az biztos :)
2013. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ha lenne benne 4 magos processzor mint a droidokban biztos sokkal jobb lenne mi? Nekem nem játékra kell telefon, arra ott a gépem, de szerintem bőven elég alá ez a hardwer. Tudtam, hogy fognak jönni fikázók, én elfogadom, senkit nem fogok lepontozni a véleménye miatt, legyen az akár pozitív akár negatív vélemény a telefonról. Szerintem ez egy jó telefon. Sokáig vacilláltam, hogy Z1 legyen vagy ez, de inkább emellett döntöttem. Tudom a Wp8 egy zárt rendszer. Ezzel nincs is bajom, nekem az a lényeg, hogy akadás nélkül fusson és ez a leggördülékenyebb rendszer (persze az IOS mellett, ami személy szerint nekem nem jön be és szerintem túl is van árazva) Mégegyszer hozzátettem jöhet negatív/pozitív vélemény is, senkit nem pontozok le.
2013. dec. 10. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
A Windows Phone remek döntés ha hosszútávra tervezel, a kitűnő optimalizációnak köszönhetően akkor is megállja majd bőven a helyét a piacon, ellentétbe a droiddal, aminek pár év múlva már 8 magos processzor kell, ellenbe a Windows-ok vígan ellesznek 2 magon. Nekem Droidom van, Droidra is cserélem, mert bár nagyon tetszik a Windows Phone is, nekem fontosak lennének az alkalmazások, és van még pár hiba az op rendszerbe.Ha tehetném, most biztos Lumia 1020-at vennék, az egyik legjobb telefon szvsz a piacon, de akinek nem jön be a Windows annak már bukott. Egyébként én egy 925-ön próbáltam ki a Telekomnál a Windowsot, azt kell mondjam hogy a reakcióideje kb. annyi mint a droidnak, csak szép, néhol 3D-s effektekkel takakarják ezt, egyáltalán nem érezni hogy néhol akár csak egy picit is megröccenne. Szóval szerintem remek döntés, talán pár év múlva én is beruházok egy ilyenre, vagy ehhez hasonlóra :)
2013. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én is így gondolom. :) Nekem már elegem van a droidból, így mindenképpen wp8-at szeretnék venni, csak nem voltam biztos benne, hogy meddig nyúzhatom. Tudtommal viszont jön egy új csúcsmodell jövő év első negyedében, aminek az 1020 és 1520 között lesz az ára Talán még azt kivárom és majd meglátom, hogy döntök. Amúgy is kb nyár elejére terveztem a vételt.
2013. dec. 10. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes várni rá, a 1020 úgy jó ahogy van. Tökéletes kijelző(méret), akksival sincsenek gondok, kameráról ne is beszéljünk, és 2 mag 1.5 GHz mindenre elég WP-n. Bár azokat is megértem akik nagyobb kiejlzőre vágynak esetleg, de nekem pont ez az ideális :)
2013. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb megállja a helyét a 1020 3-4 évig, mint egy mostani csúcs-droid...
2013. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól fogja bírni.
2013. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!