Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg fog jelenni Magyarországon...

Meg fog jelenni Magyarországon a Nokia Lumia 525?

Figyelt kérdés
Csak mert abba 1 giga ram van, és kb egya árban lesz az 520-al.

2013. dec. 11. 06:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2013. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kár:(
2013. dec. 11. 13:55
 3/9 meszike91 ***** válasza:

Miért ne jelenne meg, eddig az összes lumia megjelent itthon is.

Biztos vagyok benne hogy itt is kapható lesz pár hónap múlva.

2013. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert karácsonyra telefont veszek, és jobb lett volna az 525 a több RAM miatt:) de hónapokig nem fogok várni, szóval 520-at veszek.
2013. dec. 11. 16:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem Facebookon a Telekomot, azt mondták hogy nem várható a kínálatba:(
2013. dec. 11. 16:44
 6/9 Old Legohand válasza:

Szia!

Valószínűleg meg fog jellenni itthon is a Nokia Lumia 525, de szinte biztos hogy nem karácsony tájékán, inkább február környékén. Kínában is Szingapúrban is csak a napokban debütált. 520-asat szerintem mar nem érdemes venni, kifutó termék, elavult operációs rendszerrel és persze pofátlanul kevés RAM-mal. Ha tényleg ütőképes telefont szeretnél, inkább várj a megjelenésig vagy gyűjts egy 625-sre. Egyébként az 525 ára is csak olyan értelemben lesz egyenlő az 520-éval, hogy annyi ért fogják dobálni mint az 520-at, amikor megjelent. Tehát biztos hogy 45-50 alatt nem adják majd, Az 520 most valoban csábítóan olcsó de szerintem már nem éri meg újonnan venni egyet. Boldog karácsonyt!

2013. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
525 100% hogy nem lesz Magyarországon, és az 520 egyáltalán nem elavult telefon, ugyanolyan WP8 fut rajta, mint a legdrágább 1520-on, csak HW-es téren különböznek...
2013. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Boldog Karácsonyt!
2013. dec. 12. 17:19
 9/9 Old Legohand válasza:
Az előző válaszadónak üzenem, hogy 520-ra a most megjelenő alkalmazások szinte fele már nem kompatibilis, és ugyan az operációs rendszer ugyanaz mint az 1520-on, de ott az alap alkalmazások (pl. Fényképező) már teljesen más kinézetet és működést kaptak, amit átvesz majd az 525 is. Jó lehet, hogy még épp nem az elavult kategória, de szerintem felesleges 30K-t költeni egy kifutófélben lévő telefonra. És ki mondta hogy nem lesz 525 Magyarországon? Eddig annyit tudunk, hogy Afrikában, Közel- és Távol-Keleten lesz/van, és azt hogy az USA-ban és az UK-ban nek dobják piacra. A Kelet-Európai forgalmazásról egy szót nem szóltak egyenlőre. Hogyha az eddigi lumiák bevezetési formáit vesszük alapul, szinte biztosra mondom, hogy márciusra már lesz 525-ünk. :) úgy legyen!
2013. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!