Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet IPHONE 4-re zenét...

Hogy lehet IPHONE 4-re zenét tenni? FONTOS

Figyelt kérdés
nem venni szeretnék az Itunesról.

2013. dec. 11. 15:34
 1/8 SzilKa ***** válasza:
Pl "Phone drive" alkalmazással, amire pl wifin keresztül is tudsz zenét (filmet, képet, doksit) küldeni, amit a saját lejátszója tökéletesen visz. Én ezt használom, szinten nem komázom az itunest.
2013. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogod rákötöd gépre iTunesba berakod amit akarsz és felteszed a telefonra.
2013. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2-nek igaza van, iTunes-szal nem csak vásárolni lehet, "közönséges" mp3-akat is fel tudsz a telefonodra vele szinkronizálni.

Persze vannak más alkalmazások, amivel ezt ki lehet kerülni (pl iExplorer, de ez fizetős), én maradtam a gyárinál egyelőre.

2013. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mármint itunes store?
2013. dec. 11. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint iTunes alkalmazás: [link]
2013. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mármint miért vettél iPhone-t?
2013. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#utolsókommentelő ! azért mert a galaxy s3 nem jött be :)
2013. dec. 16. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül ajánlom a google-t és a youtube-t! Tanuld meg használni, sokkal könnyebb lesz az életed utána és nem kell itt másra várni! Vannak kimondott iphone-os oldalak, ott fognak segíteni. Ne innen várj szakmai segítséget, inkább járj utána magad, mellesleg ez tök alap kérdés :S
2013. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!