Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 elég jó?...

Samsung galaxy s3 elég jó? Vélemények?

Figyelt kérdés

Valószínűleg galaxy S3at fogok kapni mert az S4 túl drága :( egy átlagos felhasználónak mennyi a különbség az s3 és s4között? úgy értem hogy ilyen nagyon érzékelhető? jó lesz az s3?? ti mit gondoltok róla? az s4 nem lenne sokkal jobb? Vagy szeretni fogom az S3at is?


Ha valaki itt S3 tulajdonos lécives írja már le a véleményét a telóról!!

Nagyon köszönöm :)) 17L



2013. dec. 11. 16:43
 1/4 schumilex55 ***** válasza:

Kicsit régi GPU.

Szerintem ennyiért már lehetne mást is kihozni, 2 mag is bőven elég egyébként ha raknak mellé egy normálisabb gpu -t csak gondoltam megemlítem. Nem feltétlen kell itt quad-core.

2013. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előző írja. Xperia SP-t ajánlom.
2013. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi de mi az a gpu? :)
2013. dec. 11. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Grafikus Gyorsító.

Tulajdonképpen ez határozza meg a menürendszer gördülékenységét, és hogy milyen jól tud futtatni 1-1 játékot.

Ezek általában sokkal kisebb frekvencián működnek (pl.: 400 MHz), ettől függetlenül gyorsabbak, mint a CPU-k, mert nagyobb az IPC-jük (Instruction Per Cycle [Órajelciklusonként elvégzett utasítások száma]).

2013. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!