Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M vagy SP? Melyike...

Sony Xperia M vagy SP? Melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
SP.
2013. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még sosem volt okostelefonom, egy kezdőnek érezhető a különbség a két telefon között? Átlagos felhasználásra gondolok.
2013. dec. 11. 21:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt a rendkívül egyenes válaszomat arra alapoztam, hogy mostanában akik telefonokat szeretnének venni Xperiak közül, természetesen a Z sorozat alól, azoknak mindig az L és az SP-t ajánlják. Én is SP-t kértem karácsonyra, ma próbáltam ki a telenornál ( jelenleg 3 éves Nokia 5230-am van ) és az a telefon valami kegyetlen. Szó szerint, alig várom már a karácsonyt. :D Eszméletlen gyors, minden akadás, megállás nélkül betöltött, kivéve a weboldalak, de ezt tudjuk be annak, hogy a Tescoban lévő telenor wifi nincs a toppon. :) Amúgy szuper kis telefon.
2013. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, ezek szerint biztos megkapod:) Köszönöm a véleményedet. Az M-et is kipróbáltad? Engem az SP mérete kicsit visszatart, de lehet, hogy hamar meg lehet szokni.
2013. dec. 11. 21:35
 5/14 anonim ***** válasza:
SP, mindenképp. Ég és föld a kettő.
2013. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első,Második vagyok, sajnos az M-et személyszerint nem figyeltem. Elsőnek az L-t próbáltam ki 1 hete, ma pedig mikor megint mentem, megnéztem az SP-t. Összehasonlítottam a kettőt egymás mellett, tényleg nagy az SP, meg szebb a képe, de egyáltalán nem vészes a mérete. Ha a nagyságára gondolsz, nem annyira nagy mint amilyennek látszik képeken illetve videókban. Gyönyörű telefon. :) Az M viszont szerintem nem is volt kirakva arra a telefonpróbáló falra.
2013. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp SP, de ha mégsem az, akkor inkább L.


M sem rossz telefon, hardveresen nagyon is hasonlít az L-re, de L olcsóbb, és azért jobb pár téren.

Pl. újabb Android van már rá, és még várható rá frissítés (M lehet örökre megmarad 4.1.2-n, bár sosem tudni), szebb a kijelzője, kicsit nagyobb is, ami nem árt, a kamerája is jobb, kb ennyi.


És kezdő Androidosként sem szabad elkövetni azt a hibát, hogy megveszel egy gyengébb eszközt, mert nem értesz hozzá annyira, mivel várhatóan 1-2 évig azt a telefont fogod használni, ennyi idő alatt meg beletanulsz az okostelefonok világába, és nem árt a jobb telefont megvenni, hogy később avuljon le.

2013. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Az utolsó pár sorod szerint, miszerint jobb egy erősebb telefonnal kezdeni, hogy később ne avuljon el, az SP az megfelel erre a célra nem? Nem vagyok annyira elmerülve ebben az android témában, mivel nincs még meg a telefon de utánaolvastam és ha jól emlékszem a Z után ez a legjobb telefon az Xperiák közül.

2013. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8


SP már tökéletes elavulás szempontjából, ha azt megveszed, akkor 2 évre minimum le van tudva a gond és nem kell aggódni, hogy elindulnak-e a játékok vagy hogy akadni fog-e 2 év múlva. Valószínűleg tovább is bírja majd, mert ha megnézek egy ma 2 éves telefont, mondjuk a Galaxy Nexus-t, akkor az még ma is egy nagyon korrekt telefon, és még egy évet az is kihúzza, szóval az SP is 2+ évig bírni fogja.


Az más kérdés, hogy 2 év múlva már biztos nem kapja meg a legújabb Androidot, de ettől függetlenül a játékok, alkalmazások 100%-a futni fog rajta.

2013. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Arra még tudnátok válaszolni, hogy van-e ingyenesen letölthető program az SP-re, amivel nem csak olvasni, hanem szerkeszteni is lehet a word dokumentumokat?
2013. dec. 12. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!