Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott S4? Egy ismerősömnek...

Letiltott S4? Egy ismerősömnek a galaxy s4 telefonja le lett tiltva. Unokatestvére 2 éves kislány kezébe kerűlt a telefon, elnyomkodta és azóta nem tudnak belépni sehova. Van valami feloldó kód vagy valami? Vagy szervíz. Ott kb mennyi a javítás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 22:37
 1/8 anonim válasza:
Hogy van letiltva kódot kér?
2013. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem segít?


Galaxy s4 hard reset


[link]

2013. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltak mindenféle kódot beírni és a teló ki írta hogy 28 perc elteltével lehet ujra próbálkozni. Én meg mondtam hogy szerintem ne nyomkodják, mert akkor lehet végleg letilt. De köszi a linket holnap megüzenem nekik.
2013. dec. 11. 22:57
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Hirdessétek csak a hard resetet. Lehet a te lopott telefonodhoz is ez lesz a segìtség...
2013. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi???
2013. dec. 13. 01:15
 6/8 anonim ***** válasza:

:D hát nem kellett volna telefont lopni.

ha nem loptad/lopta ismerősöd, akkor meg nem kellett volna feloldómintát beállítani, ami csak erre az egy dologra jó, hogy odaadod egy 2 évesnek, és lezárolja...mert ha tegyük fel elhagyod/ellopják, a becsületes megtaláló egy darab elérhetőséget sem fog tudni megnézni, akit értesíthet, a nem becsületes pedig egészbiztos nem a facebook-odat fogja nézegetni, hanem kikapcsolja, és simkártyát eldobja...otthon meg HR.

2013. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lopták!!!! Amúgy már elvitték telefonoshoz, ki kell függetleníteni és akkor elvileg jó lesz. (Telefonos szerint)
2013. dec. 15. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
jól lehúzza őket egy pár ezressel...:D
2013. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!