Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem mondani okostel...

Tudnátok nekem mondani okostelefont 20e-ig max kicsit felette, kártyásan?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretnék venni, és mivel nekem csak hagyományos van ezért nem tudom alapból mi van a telefonba de leírom, hogy mi kellene.


Android, jó wifi, szép kijelző, jó érintőképernyő, rádió, viszonylag nagy belső memória (pár számot feltennék), könnyű kezelhetőség, átláthatóság (még nem használt okostelefont anyukám), viszonylag nagy kijelző, akku jó legyen... Remélem van ilyen amit tudnátok ajánlani. Előre is köszi.



2013. dec. 12. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Kártyásan, 20ezerért nem nagyon van ajánlott, éppen csak belépőszintű telefont kapsz, azzal meg csak a szenvedés..

[link]


[link]


[link]

2013. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:

Esetleg egy használt mini pro. Kis kijelzö, de qwerty bill. Most galaxy s3 minim van, de visszasírom a mini pro-t (sk17i)


Apródon 20-25 használt jó állapotú független

2013. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Atab 4W, illetve Navon Mizu 400.

Szép kijelzőjű mobilt sajnos nme lehet kapni ennyiért , akárcsak az erős akkut.

2013. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!