Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 920 vagy Sony...

Profl kérdése:

Nokia lumia 920 vagy Sony xperia SP? Többi lent!?

Figyelt kérdés
Mindkét telefon tetszik , de nem tudom eldönteni hogy melyik legyen..Ebbe kellene egy kis segítség !!!

2013. dec. 12. 14:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
mindenbe
2014. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 t-34 ***** válasza:
Jéézusom. Aki azt irta hogy jobb a SP processzorja az szerintem most ölje meg magát. Te IDIÓTA. azért mert Dual Core 1.7 ghz vs nokia 1.5 Ghz.... A Nokia egyes 4 magos processzorokat is leköröz ne mhogy még az Sp kis processzorját. Oké nagyobb .de az op rendszert amit futatnia kell nagyon kevés hozzá. Valamint mi ez a hülyeség hogy játékra az sp?? Szerintem az Sp A Blitz briade alatt am iaz egyik legnagoybb online fps játék Ösze vissza akadna 10 perc után. Egyértelmüen nokia az rendesen van optimizálva. és nem a play áruház tartja fent az op rendszert. MErt kb androidot csak az tartja fent. A JÁTÉKOK.
2014. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
az sp mindenbe jobb
2014. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
t-3mittudom en milyen valaszolo nezdd meg a sebbessegteszteket jobb a galaxy note 2nel te szerencsetlen faxxalap xoopd le apadfaxxxxxxxt meg a kva anyad pixjaat
2014. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
mindenbe jobb az sp :)
2014. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Barney96 ***** válasza:
Szerintem is 920 főleg videózásnál az optikai képstabilizátor miatt, a hardveren hülyeség veszekedni mert nem ugyanaz az igényszintje a két rendszernek. Ja meg a nokiának van 1-2 jó fényképszerkesztgetős szoftvere, mondjuk én sose használtam őket :D
2014. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!